Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig defektes valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig defektes valami?

Figyelt kérdés

Ha adott egy lány, aki okos, értelmes és ráadásul szép is, akkor feltétlen lennie kell valaminek ami úgymond kukacos?


Mármint tudom, hogy senki sem tökéletes, de csak van oka, hogy nincs senkije... Ha annyira jó lenne minden ahogy most látom, akkor már foglalt lenne 23 évesen, nem?


2013. máj. 10. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem!

Vannak olyan szép lányok akikhez nem mennek oda a pasik.Mert azt hiszik foglalt,vagy pénzre megy,vagy bunkó.

Nem kell ezekkel foglalkozni.Nem lehet előre leírni egy embert.

Ismerd meg,majd kiderül milyen is valójában

2013. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben,még nem feltétlenül.
2013. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell defektnek lennie...:)


Tudod, hogy hányan vannak olyan kapcsolatban, amiről tudják, hogy nem az igazi? Csak nem lépnek, mert jobb úgy mint egyedül. Lehet, hogy a te kiszemelted pont ennek az ellentéte, nem áll össze olyannal, aki iránt nem érez úgy "igazán". Szerintem örülj, hogy ilyen jó nőt találtál.:)

2013. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elég sokat beszéltünk már és tesszük ezt nap mint nap. Tetszem neki meg nekem is ő, így elég jól mennek a dolgok. Csak tegnap egy közös ismerőstől kaptam egy hírt, hogy valószínűleg ez a lány volt az, aki ok nélkül belekötött, álnéven egy oldalon, ahol megismertem. Kaptam másolatot is a szövegről és a stílus alapján gyanús, hogy tényleg ő volt.

Azt tudom, hogy nagyon fontos neki a győzelem, sokszor emlegeti, de ezért képes lenne ok nélkül leállni sértegetni azt, akivel addig normálisan beszélgetett? Ráadásul tőlem elköszönt, hogy fáradt, de a veszekedés pont akkor kezdődött mikor lelépett tőlem.

2013. máj. 10. 10:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Az jutott eszembe, hogy ez a győzelem mánia talán elég durva szintet ér el nála és ezzel elüldöz embereket... volt egy pár hónapos kapcsolata, amiről azt mondja nem érti miért lett vége.
2013. máj. 10. 10:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig gefektes valaki. Keress csak mindenfélét, hogy elb a kapcsolatod. Utána meg olyan jo lesz itt rinyálni?
2013. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!