Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki, kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki, kezdeményezne egyáltalán? "szeretne tőlem valamit? "

Figyelt kérdés

A suliban van egy srác...igazából tetszik nekem, de vajon én is neki?

(A gond ott van hogy én nem merek kezdeni de ő meg nem hinném hogy fog főleg hogy azt se tudom hogy mit gondol...Amm 1x hosszasan sms eztünk este fele másnap már semmi a suliban se semmi csak néha órán mosolyog, meg látom hogy néz engem...de szünetben hozzám se szól csak mikor elmegy mellettem rámnéz. Végül is belegondolva nem is néha néz órán hanem kb minden nap."de talán nem is ez a lényeg"vajon szerintetek mit gondol egyáltalán tetszem neki, lehet esélyem, mit csináljak...bevallani nem merem mivan ha nem és tudom ha nem az csak egy nem.. de akkor is)



2013. máj. 10. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire féléánk vagy, akkor egyszerűen csak amikor elmegy melletted és rád néz, te mosolyogj rá, és te is nézd őt, akár még akkor is, amikor elment melletted. Add kis jelét annak hogy bejön neked, és ha tetszel neki, lépni fog. :)
2013. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
és mikor köszönsz neki meg mikor rá mosolyogsz nézz a szemébe :) én is félénk voltam és nagyon tetszett egy srác és mindig mikor beszélgettünk mélyen egymás szemébe néztünk és ottragadt a tekintetünk :) ezzel vette a lapot és kezdeményezett :)
2013. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
biztosan :) de am egy kicsi jelét nem mutatod addig ő se tudja hogy mit csináljon.. nézz rá és mosolyogj:D mindig beválik;D
2013. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon félénk srác, ezt a tapasztalat mondatja velem. Légy egy kicsit egyértelműbb, adj több jelet. Van olyan fiú akinek szinte mindent meg kell egyértelműen fogalmazni, hogy merjen kezdeményezni :)
2013. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!