Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A szemüveg kizáró ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A szemüveg kizáró ok?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok válaszát várom!


Az van, hogy valahogy nem tudok szerezni egy barátnőt. sehogyse! lassan kezdem okolni a szemüveget. Kontaktlencsét meg em szeretnék csináltatni mert az nagyon drága :(


15/f


2009. szept. 30. 14:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Talán mintha már lett volna egy ilyen hülyeség:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__42827..

De nyilván nincs hozzádnőve, ezért le is veheted, az akinek meg nem tetszik elmehet a sunyiba.

Pl belém 2 cigó csaj is emiatt esett, mert imponált nekik, azt hitték h intellektuel vagyok, de nem volt rájuk gusztusom, hiába néztek ki jól...

2009. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy én (lány) nekem is van szemüvegem és kontaklencsém is minda 2őt egyaránt hordom és mindig ilyen kis hülyék odajönnek hozzám hiiihh ezt nem egobol mondom. :DD
2009. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mivan???
2009. szept. 30. 16:03
 14/18 anonim ***** válasza:

Sztem egy szemüveges pasi is lehet ugyanolyan helyes és édes mint egy nem szemüveges.

Vannak oylan lányok is akiknek nemszámit van e vagy nincs

2009. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16:58 as vok nekem is szemüveges a barátom és semmit nemszámit hogy szemüvegben van van kontaklencsét használ...
2009. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem.
2009. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez nem kizáró ok.

Nekem aki tetszik ő is szemüveges :D


Szóval ne a szemüveged okold:D

2009. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én fiu vagyok de én a kontaktlencse mellet döntöttem irta egyik válszolo "a törékenységet mutatja h ő sem tökéletes"

de minden normális ember a tökéletességre törekszik, lányokon viszont kifejezettem szeretem a szemüveget nagyon szexuális

2010. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!