Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szexi a szemüveg?

Figyelt kérdés

Sokszor általánosítanak, hogy aki szemüveges az könyvmoly meg mittudomén, de azért egy csinos lány aki általában nem hord felvesz egy olvasószemüveget az tud nagyon vadító lenni nemde?

17/L


2011. jún. 3. 22:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
lehet. van akinek ez a fétise.
2011. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem épp vonzó számomra, de megoldhatjuk:)
2011. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fétis kérdése, van egy lány barátom, aki egyszerűen gyönyörű. Világéletében szemüveges volt, és lehet szemüveg nélkül nem nézne ki ennyire jól. Sztem nem általánosítás, mert van hogy kifejezetten jól áll a lánynak, ha passzol az arcához. Feldobja az egész megjelenését :)
2011. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
1%

Nem. Én össze se jönnék szemüveges csajjal.

19/F

2011. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, mekkora szar vagy. :DDDDDDDD
2011. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Lehet. Végül is szemüveg is csak egy kiegészítő. Ja lehet vadító bár nem feltétlenül ájul el mindenki csak mert felvett egy szemüveget.
2011. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Aki nem jönne össze szemüveges csajjal az meg is érdemli.

Szerintem igen vonzó is tud lenni 1 szemüveg ,ha a lányhoz illik.Pl egy lassabb életet élő lány lehetőleg ne vegyen fel piros szemüveget..

Vannak nagyon csinos szemüvegek ,de a lényeg ,hogy aki szeret annak tetszel szemüveggel gipszel járókerettel...


Minden jót! 20/f

2011. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem kifejezetten tetszenek a szemüveges csajok
2011. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretnék egy szemüveges lányt, mert én is az vagyok, és eggyel több dolog lenne, ami közös bennünk.
2011. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
13%

"Aki nem jönne össze szemüveges csajjal az meg is érdemli. "


Hadd döntsem már el én, hogy kivel akarok összejönni, jólvan kicsirigó?

2011. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!