Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva, ha az ölébe ülnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva, ha az ölébe ülnék?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki nagyon tetszik,és ő is viszonozza a vonzalmat. Szerintetek nagyon k.rvás lenne,ha beleülnék az ölébe úgy,hogy még nem járunk?

Előbb azért gondoltam megkérdezném,hogy ez rendbe lenne-e..

16L


2013. máj. 10. 21:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Emberek! Aki figyeli a kérdést,az még válaszolna? Tehát,ha csak a térdére ülnék..nem feljebb,az úgy okés lenne? Nem gondolná azt,hogy csak arra kell?
2013. máj. 10. 22:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha térdére,akkor meg tényleg semmi olyan dolgot nem lehetne rólad állítani ! :)
2013. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

De,ha gondolod az ölembe ülhetsz...Nem haragszok meg.

(előző voltam)

20f

2013. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Van egy lány, aki veled egykorú és holnap összeülünk a baráti társasággal, ahol ő is ott lesz, azon gondolkodom, hogy majd kihívom a kocsmából egy picit távolabbi helyre és ott beszélgetnék vele, közben r*hadt jó lenne, ha az ölembe ülne, én biztos nem nézném ribinek:)
2013. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha a térdére ülsz akkor az okés, bár nem tom. Nekem eddig a exbarátnőm ült az ölembe(normálisan) , meg egy lány ismerősőm(térdemre) akivel jóba vagyok de csak barát, bár neki bejövök, de akkor is csak azért ült a térdemre mert nem volt hely. Szerintem is inkább beszélgessetek, vagy keress egy oylan helyett ahol csak gy ember ülhet azt ültesd le és ülj az ölébexD Én mint fiú örülnék neki és venném a dolgot:D
2013. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én kiábrándulnék belőled, de ha "barátilag" meg-megölelgetnénk egymást néha, akkor más.
2013. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!