Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Lehet valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Lehet valakit úgy szeretni hogy nem ismeritek mert én már nem tudom mit érzek.

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak egy fellángolás. Vagy csak plátói dologról van szó.
2013. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-eske, kaptál egy 1-est emberi érzésekből.


Igen, lehet.

2013. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered, akkor nem az emberbe vagy szerelmes, hanem magába a szerelembe vagy szerelmes.
2013. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Fejtsd ki bővebben!
2013. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát jó nem ismerem de szoktam látni tudom hogy miket szeret és eddig amennyit róla tudok teljesen olyan mint én:) egyébként mikor suliban elmegyünk egymás mellet mindig rám néz és én is mindig rá és voltam már szerelmes egyszer egy srácba akit ismertem de iránta többet érzek így hogy nem ismerem.. egyszer rá írtam facebookon de nem írt vissza nem is látta és nem tudom hogy akkor miért néz állandóan.. és megőrülök..hogy nem tudom hogy mi van mert én mikor elösször megláttam már akkor éreztem valamit
2013. máj. 10. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
"de iránta többet érzek így hogy nem ismerem" - hát épp ez a lényeg! Ha ismernéd, nem biztos, hogy annyira szeretnéd, mert most azt látsz bele, amit akarsz!
2013. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet de nem tudom azok a barátaim akik ismerik mind azt mondják hogy össze illek vele mert pont ugyanolyanok vagyunk lehet tényleg bebeszélem csak
2013. máj. 10. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!