Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg milyen problémátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg milyen problémátok akadt?

Figyelt kérdés
Megoszthatjátok velem, bármilyen téren, van kedvem segiteni :)

2013. máj. 10. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szóval plasztikai sebész vagy?Mennyiért vállalsz egy arc műtétet?
2013. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csakis. :D
2013. máj. 10. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem össze kell pakolnom a szobámban, de nincs kedvem ruhákat hajtogatni. (azok miatt van kupi, sose rámolom el egyből mosás után)

helyette itt ülök a gép előtt. mit javasolsz?

2013. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akad. Néha úgy érzem hogy "annak" a lánynak bejövök, néha azt érzem az exébe szerelmes még mindig, ami igaz, de hát az már másfél éve, hogy szakítottak. Van hogy látom a szemében hogy féltékeny, és úgymond törődik velem de van amikor le se szar. Ezen az ember hogy igazodjon ki???
2013. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mihez kezdjek magammal suli után! Tudom dolgozni, de semmi elképzelésem sincs! Neked van valami problémád? o.O
2013. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szociális fóbia
2013. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs munkám.
2013. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van egy kedves, nagyon nyílt srác DE elég érdekes a gyerek, mert a barátnője mellett simán kefél más csajokkal is (állítása szerint a barátnő erről tud, de szerintem ez nem igaz). Meg az élet dolgait is túl lazán kezeli, és nincs semmi elgondolásra arról, mit akar magával kezdeni (pedig lassan közelebb lesz a 30-hoz, mint a 20-hoz), csak teng-leng az egyetemen.


Mi nem régóta ismerjük egymást, gyakorlatilag nem tud rólam semmit a nevemen és a koromon kívül, és attól tartok, hogy én vagyok neki az új célpont. Én olyan vagyok, hogyha valakit érdeklek, akkor csak én legyek neki az egyetlen, és tényleg komolyan vegye a dolgot.

A fizikai kontaktus rendszeres, minden alkalmat megragad arra, hogy megérinthessen, és gyakran ír is vagy hív (a számomat a munkahelyi adattárból szerezhette meg, mert én neki nem adtam meg).


Nem volna vele bajom, ha egyrészt szingli volna, másrészt megbízható.

2013. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Balanus_concavus ***** válasza:
Hipochonder vagyok, mindig akad valami problémám, ha mégse akkor kreálok magamnak egyet.
2013. máj. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát..hétfőn írok egy zh-t, egy vizsgát, referálok egy filmből és még egy beadandót is le kellene adnom, amit amúgy már a héten szerdára kellett volna..Szóval van most ezekre 2 napom, de inkább kevesebb.

Még nagyon semmivel sem állok sehogy sem, hát miért is ne az utolsó utáni pillanatra hagynék mindent..(bezzeg a lakás csilog-villog, mindig ez van, hogy takarítok, pakolok csak tanulni ne kelljen addig sem:D)

Ja meg most eléggé félek mert egyedül vagyok (a betöröktől:D) meg vihar is volt az előbb, szóval pláne :S

Meg még az is eléggé bánt, hogy állandóan egymagam vagyok, szinte mindenhova egyedül megyek.. gimi után eléggé megszakadt mindenkivel a kapcsolat, alig maradtak páran akikkel jobban elvagyok, de már ők sem foglalkoznak velem én meg meguntam azt, hogy állandóan én keressem őket.

A munka amit jelenleg csinálok az is csak májusig tart, szóval júniustól nem tudom mi legyen, de otthon nagyon nagyon nem akarok lenni nyáron, 2-3 napnál egy héten többet, mert beleörülnék..gondoltam arra, hogy kimennék külföldre erre a 2-3 hónapra amíg nyári szünet van, de már későn kezdtem el természetesen a keresgélést és tuti nem fog összejönni, ja meg egyedül lányként amúgy sem lenne lehet a legjobb ötlet.

És akkor még a 'szerelmi életemről' nem is írtam semmit..

Lehet hogy ezek nem olyan nagy problémák, mert tudom hogy másnak ettől sokkal nagyobb gondjai is vannak, legalább egészséges vagyok, testileg legalábbis, agyilag már nem bizti:D

És tök szar hogy senkinek nem tudok egy kicsit panaszkodni mert egyrészt nem is szeretek, másrészt meg úgysem érdekelne senkit..szóval bocsi ha sok lett amit írtam.

2013. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!