Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újrakezdhető egy olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdhető egy olyan kapcsolat ahol az egyik fél szakításkor kijelenti hogy jelenleg úgy érzi, soha többet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Újra kezdhető. De felesleges!!! Vszinűleg a vége ugyan az lesz, mint volt.
2012. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Törődj bele, hogy vége, nem te kellesz neki.
2012. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem. Ha mégis, felmelegített káposzta és hamarosan ugyanez lesz a vége!
2012. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nahát, én is pont azt akartam írni, mint az előttem lévő, hogy felmelegítve csak a káposzta jó.. A hiányérzet összezavarhatja az embert, de szerintem kevesebb az olyan eset, amikor egy lejátszott kapcsolat rendbe hozható.
2012. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Annyi mindent mondunk, sértettségből, csalódásból, dühből, provokációból, st. stb. nem emiatt a mondat miatt kérdőjelezhető meg a folytatás. ha mindketten akarjátok, meg lehet próbálni mégeegyszer, megszámllálhatatlan példa van a boldog folytatásra, és persze az ismételt szakításra is. Ha mégegyszer előfordul, akkor már semmiképp ne táncoljatok vissza, de egy próbát még megér.
2012. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jó, akkor még azt is hozzáteszem, hogy mi is szakítottunk egyszer, és ez a káposztás frázis pufogtatás annyira unalmas. 13 éve élünk boldogan, pedig akkor mindketten úgy gondoltuk fejezzük be! na akkor mi káposzták vagyunk!:)
2012. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*megszámlálhatatlan-bocs az elírásokért!
2012. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6-os: az se mindegy, hogy miért történt meg a szakítás. Az esetek többségében egyszerűen nem illik össze két ember, vagy az egyik nem tudja viszonozni a másik érzéseit, félrelép vagy olyan ótvar a személyisége, hogy azt élő ember nem viseli el, agresszív stb. Akik így maradnak együtt, azok inkább kapcsolatfüggők és félnek az egyedülléttől, ezekből jön a mit tegyek xy helyzetben, kétségbe vagyok esve kérdések.

Az meg megint más, ha valami alkalmi hülyeség miatt áll be egy hosszabb mosolyszünet.

2012. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Természetesen így van. De a kérdés az volt, az említett mondat ellenére lehet-e újrakezdeni... Nem mondott okot, és nem kért tanácsot, hogy szerintünk ilyen, vagy olyan probléma miatt még érdeme-e folytatni... Ne gondoljuk tovább a kérdező helyett!
2012. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

a történet a következő:

5 év után a párom szakított velem,mondván szeret,de a jelenlegi helyzetből muszáj kiszabadulnia.

nekem összejöttek nagyon a felhők a fejem fölött (családi,munkahelyi,pénzügyi problémák) amiknek a feszültségét sajnos sokszor rajta 'vertem le'. ő 'menekült' más társaságba erre én extra féltékeny üzemmódba kapcsoltam.

És hát végül közölte hogy ezt a helyzetet nem bírja elviselni és amikor megkérdeztem hogy esetleg ha lenyugodnak a kedélyek,megoldódnak a problémák...

azt mondta hogy jelenleg semmi esélyét nem látja.

2012. nov. 3. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!