Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srác, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a sulimban, mindketten 9-esek vagyunk, csak Ő b-s én pedig a-s vagyok. Pár hónappal ezelőtt a haverjaival, akik az osztálytársaim, sok szünetben néztek mindig, meg volt olyan, hogy együtt röhögtek, és amikor meglátott, akkor a többiek tovább nevettek, Ő viszont teljesen lefagyott és engem nézett. Az osztályban szoktak engem piszkálni, és egyszer, amikor írtam neki fb-n, akkor azt írta, hogy ne hagyjam, hogy piszkáljanak engem, meg azt is, hogy azt Ő tökre utálja, mikor engem piszkálnak. Aztán írtam neki egy hét múlva is, és azt mondtam, hogy jó lenne megismerni, mert jó fejnek tűnik, erre elkezdett poénkodni. Általában amikor ránézek, elkapja a tekintetét.Ez kb. egy hónapja volt, azóta nem beszéltünk. Amúgy rengeteg csajjal szokott hülyülni, de fb-n az van, hogy nincs barátnője, csak félek, hogy az egyikkel összejön. Egyszer a szünetben a haverjai megtudták valahonnan, hogy tudok énekelni, és megkértek rá, hogy énekeljek, én énekeltem, és Ő is ott volt, és miközben énekeltem egész végig a szemembe nézett, és le volt döbbenve, hogy milyen szép hangom van. Meg utcán mindig köszön, de az iskolában egyszerűen úgy érzem, nem mer hozzám szólni. Ráadásul, jövőre már nem lesz itt, mert elmegy egy másik suliba, másik városba, és egy hónapom van, amíg még itt látom. De lehet, hogy én is odaköltözök, mert anyukám ott lakik (szüleim elváltak), és valószínű hozzá fogok költözni. Nem tudom mit csináljak, de nagyon tetszik nekem.
2013. máj. 10. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne csinálj semmit!!! Valószínűleg ő is tudja, hogy el kell mennie, és nem lép. De ha lépne is, és nem is teszi, akkor sem jó ha rányomulsz, hidd el!
2013. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 serenaviro ***** válasza:
Bízz benne, hogy te is tetszhetsz neki. Miért ne tetszhetnél? Mondd el mit érzel, amíg még nem késő.
2013. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak az van, hogy egyszerűen, amikor ott vagyok, hogy odamenjek hozzá, akkor lebénulok. Szerinted elhívjam valahova, mármint, hogy csak ketten mondjuk sétáljunk?
2013. máj. 10. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd. Ha osszejonnetek, es elkoltozik, csak meg jobban fog fajni. Lehet, hogy nem akar tavkapcsolatot, es szakitana veled. Vagy, ha nem is szakit, nagyon szar egy tavkapcsolat. Inkabb hagyd.

Probald meg elfelejteni. :\

2013. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A város fél órára van innen, ahova költözik, és valószínű, hogy én is odaköltözök, mert ott van anyukám, és nagyon hiányzik.
2013. máj. 10. 22:44
 6/11 anonim ***** válasza:

3. Valaszolo vagyok.

Akkor viszont probalkozz! :)

A leirtak alapjan, elkepzelheto, hogy tetszel neki. Beszelgess vele. Ne felj, nem fogja leharapni a fejed. :) Szurkolok neked. :)

2013. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm mindenkinek a választ.
2013. máj. 11. 13:27
 8/11 anonim ***** válasza:

minél előbb beszélj vele


nem nagyon szoktam itt a segítőkész emberek leszólni általában, de valószínű, hogy nem az első válaszoló által leírt helyzet áll fenn.... inkább csak ő se nagyon mer odamenni hozzád beszélgetni, tekintve, hogy 9esikről van szó :D az első adandó alkalommal szólítsd meg, szurkolok neked !

2013. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm, csak igazából még egyáltalán nem olyan közeli a kapcsolatunk, hogy meg merjem szólítani. De majd megpróbálom, csak általában a haverjaival van, és előttük nem igazán merném megszólítani. Viszont elhívni valahova simán merném. Szerinted elhívjam?
2013. máj. 13. 22:17
 10/11 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy kb. két héttel ezelőtt írtam neki, de nem válaszolt, viszont 4 napja Ő írt rám, és beszélgettünk és még mindig szokott nézni, mert én is Őt, de már csak egy hét van a nyári szünetig.
2013. jún. 8. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!