Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mért van? Mindkettő tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mért van? Mindkettő tetszik vagy szerelem lenne?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki jó ideig tetszett ( másoktól meg a jelekből tudom én is neki)

És ha látom a teremben már nem erős az érzés mert ez a gyerek sokmindenkivel bunkó tipikus népszerű...de mégis sokat gondolok rá. A másik fiúval szoktam beszélni úgy érzem tetszik , jófej gyerek bár

néha figyelmetlen :S pár hónapja van

ez az érzés iránta megpuszilnám

megölelném :) sokat gondolok rá is. 1.De mért van az H mindkettöjükre gondolok? 2.mért nem tudom az elsö fiút elfelejteni ?3.mindkettő iránt érzek valamit ? 18/L köszi a válaszokat!!!



2013. máj. 7. 12:13
 1/3 anonim válasza:

Szerintem az elsőt azért nem bírod elfelejteni, mert nap mint nap ott van veled, látod, esetleg beszéltek. Ő is érzett valamit ezért neked is nehéz. A második fiú közelebb áll hozzád. Ha két fiúba vagy szerelmes válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretnéd az elsőt, nem szerettél volna bele a másodikba. De az érzelmeket tudnod kell elkülöníteni.

15/L

2013. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) ezen most elgondolkodtam ! Igazad van :) de lehetséges h ez csak tetszés vagy már szerelem ?xD a második fiúval haverok vagyunk és úgy vettem le h én is tetszek neki :)) az elsőnek is valszeg D:
2013. máj. 7. 12:34
 3/3 anonim válasza:
Azt kell választanod, akivel jobban érzed magad. De a tipikus népszerű hamarabb pofára ejt.
2013. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!