Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne viselkednem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne viselkednem a haverjaim barátnőivel?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fiú haverom van, meg olyan lányokkal vagyok még jóban, akik szintén a pasik társaságát kedvelik jobban, ők kedvelik a stílusomat, ez van.

Viszont a haverjaim párjaival nem tudok jól kijönni. Tényleg az olyan lányokkal vagyok általában jóban akik ilyen nyitottabbak, mernek beszélni bármiről, és jellemzően inkább "pasis" humoruk van, nem tudom hogy nyissak feléjük. Próbálok nyílt lenni velük, bevonom őket a társaságba, igazából segíteni próbálom őket, de érzem, hogy sok nekik az, amennyire szeretek középpontban lenni, meg amiket mondok. De ezt nem tudom visszafogni. Úgy hogy erről ne kelljen lemondanom, hogy lehetnék velük mégis jóban?

Lehet, hogy nem ez a megfelelő kategória, de nem tudom hova illik ez a kérdés.

21L


2013. máj. 10. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ide illik a kérdésed, ahova írtad.

Nem kell ebből ügyet cisnálni. nem kell minden létező emberrel kijönnöd és barátkoznod. így barátok barátai, barátnői - nem feltétlen kell barátkozni velük.

2013. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!