Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan pasival, aki az előző kapcsolataiban nagyon szemét volt a barátnőivel?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon csúnyán bánt velük, a kapcsolat után is... ezt ő maga természetesen nem részletezte, csak annyit mondott hogy egyikkel se maradtak jóban, de nagyon sok barátom ismeri őt, és én az egyik exét is, tőlük tudom miket művelt..

Velem úgy érzem komolyan foglalkozik, de nem tudom így érdemes-e.


2013. ápr. 17. 09:42
 1/9 ivilicious ***** válasza:
nem! vagy igen, mert kíváncsi lennék,h akedvemért megtudna-e változni,tudod,olyan challange accepted...bááár...lehet ink nem kockáztatnék,h engem is tönkretegyen
2013. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és, általában hosszú kapcsolatai voltak, meg nem is volt sok barátnője. Szóval nem az a mindenkit megdugok otthagyok típus, viszont ahogy lezárta a kapcsolatait az elég borzalmas. :D
2013. ápr. 17. 09:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol mondom, h nem!

Igaz a mondas, h nezd meg, h banik az exeivel, mert veled is ugy fog!

Az exem hangoztatta, h en vagyok az Igazi meg hasonlo hulyesegek, aztan kiderult, h ugyan ugy viselkedett velem, mint a tobbivel. Illetve annyi kulonbseggel, h velem "korrekt" volt, mert szakitott, mielott csajozni kezdett...

2013. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon is számításba kell venni, hogyan viselkedett az exeivel, hogy miért és hogyan értek véget azok a kapcsolatok, de ez nem fekete-fehér!


Van nekem olyan haverom, aki a mostani barátnőjét csak és kizárólag akkor nem csalta meg, amikor nem volt kivel. Ebből a szempontból egy büdös nagy féreg lenne, csakhogy a kapcsolat kimondatlanul csak szexről szólt, ráadásul a csaj sem volt különb (sőőőőt...). A srácnak viszont volt nem egy komoly kapcsolata is, ahol mindig 100%-ban hűséges volt; a legutolsó után hónapokig nőre nézni sem tudott. Ha a mostani csajával beszélgetnél csak, azt mondanád, sosem járnál ekkora gerinctelen arccal, pedig azért nem lenne igazad.


Azt is érdemes szkeptikusan kezelni, mit mond az ex, vagy az ex baráti köre. Van egy másik, rettentő könnyűvérű haverom. A leghosszabb kapcsolata majdnem hét év volt, de az elején nagyon nem látszott, hogy ebből komoly párkapcsolat lesz. A srác is így kezelte a dolgot, mert volt, hogy megcsalta a csajt, volt, hogy elhagyta, mert nem bírja ki, hogy ne csalja meg. Ezek után újra összejöttek, a srác hűséges volt. Vagy hat évvel később a csaj dobta ki a pasit, és nem volt rest a fél évtizeddel korábbi hűtlenségekre hivatkozni. A csaj azóta is egy féregnek nevezi a srácot, aki még akkor is szó nélkül kihúzta őt a legnagyobb szarból, amikor már nagyon rég nem voltak együtt. Nyilván bűnös volt a srác, csak éppen akkor nem volt még húsz éves sem.


Nekem is volt olyan "barátnőm", aki egyszer bekattant, és annyi hülyeséget csinált, hogy elsorolni nincs hely. Minden kreténséget kitalált, hogy a társaságomnál bevágódjon, amit utólag másoknak úgy mesélt, hogy mi mindenféle megalázó dolgokra kényszerítettük, mert kihasználtuk, mennyire sebezhető, miközben többször felszólítottam, hogy hagyja abba, mert nagyon nem ok. Később azt is szívesen szajkózta, milyen arrogánsan és megalázóan viselkedtem vele, csak azt nem mesélte el senkinek, hogy a szép szóból nem értett, és nem akart leszállni rólam, holott világosan megmondtam neki, hogy ennyi volt. Levelekkel bombázott a barátaimon keresztül, felhívott, de nem szólt bele a kagylóba, a barátaimat faggatta rólam, ha akadt valami nőügyem, akkor azt a csajt kezdte fúrni, stb. Elegem lett, erre én lettem a bunkó.


A tárgyalt pasival kapcsolatban sem mindegy, hogy MIÉRT volt ennyire durva. Azt megláthatod, hogy tud ennyire durva lenni, de vajon mindig ilyen, vagy csak van, aki ki tudja hozni belőle? Nem lehet némi túlzás is abban, amit mesélnek? Nem lehet, hogy nagyon egyoldalúan mesélik ezeket a dolgokat?

2013. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan hülye nők,akik azt hiszik,majd velük jobb lesz...Hogy értük megváltozik,de csalódniuk kell...
2013. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyetertem az utolsoval! Hozzateszem, amikor szerelmes vagy, nem gondolsz erre...

Nekem 3 evem es az onerzetem banja... De megtanultam a lecket!

2013. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elnezest kerek az osszes notol, de en arra jottem ra, h nincs hulyebb a szerelmes notol. Amikor egy no szerelmes, akkor kepes nagyonsok dolgot elviselni, hol ott meg gyerek sincs... Tudok par esetet, mikor a lanynak kek-zold foltjai voltak csak mert volt velemenye es megis mellete maradt, mert "szereti" es "igaza" volt. Azutan mar csak felt ott hagyni a csavot, mert rosszabul fog jarni. Csajok legyetek eszeteknel!! A bunozo se attol lesz az, mert ult sitten!!!
2013. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolso! Beszedes a nicked...:)))
2013. ápr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!