Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek, ha a szüleitek katonafegyelemben tartana titeket?

Figyelt kérdés
Szóval ott a suli egy csomó határidővel és vizsgával, erre még jön plusszba az, hogy kötelező jelleggel ki kell mennetek dolgozni apátok mellé, meg mindig az van, amit a szüleitek mondanak, és nagyon fontos a becsületesség, és nem engednek csajozni vagy azzal a lánnyal lenni akit szerettek, 21 évesek vagytok.
2013. máj. 10. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom.De nagy ívben leszarnám őket,hogyha lenne saját keresetem és hazaadnék belőle valamennyit.
2013. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én is mindenben segítek otthon, amiben csak kell, de a vizsgaidőszakot tiszteletben tartják a szülők. elvégre az az én ,,munkám``, hogy tanuljak, azért pénzelnek, hogy elvégezzem az iskolát
2013. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Letojnám.

Nem tudnák megakadályozni.

2013. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

sok nyomi,ahogy a kérdező is "behódol" a 'szüleinek'

ennek több oka lehet,jó zsebpénzt kap,vagy nyomi akivel nemtörödik senki csak a szülei stb

2013. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hardtimes21-nek mondja meg valaki légyszí, amit én akarok!! xDD :D
2013. máj. 10. 23:11
 6/16 anonim ***** válasza:

ha nem tetszene, keresnék egy állást és elköltöznék


amúgy tényleg nagyon fontos lenne a becsületesség, menj a fenébe kérdező

2013. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy értem,hogy a munka és a suli mellett.

Tehát amikor szabadidőm van.

2013. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
tartanának*
2013. máj. 10. 23:17
 9/16 anonim ***** válasza:
Önmagában ez nem lenne baj. akkor lenne baj, ha pl. egyébként, ezt leszámítva a szeretetük elmaradna. És igen, lehet velük beszélni erről, kompromisszumot kötni, hogy nekem is vannak elképzeléseim. ha meg kiraknának ezért otthonról, így jártam, akkor rakjanak ki, az őket minősíti, és büntetnék is őket érte.
2013. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát kedves kérdező, amit leírtál az nem katonás fegyelem

ott időre kellett pakolni, rendet tartani, ruhát hajtani

amúgy egy szülő nem szóljon bele a kölök kivel jár,

a kölcsönös tisztelet legyen meg

a tanulásnál különben sem kér az ember semmit, ez logikus

az ő dolguk tanulás, N

2013. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!