Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem egyszerűen annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jokkker kérdése:

Nem értem egyszerűen annyira nem értem hogy mit akartőlem az a csaj?

Figyelt kérdés
Az van hogy egy csaj az osztályomban idén év elején valahogy egészen kedveltük egy mást de aztán kicsit megváltoztam megtalán ő is. És nem tudom hogy most mi van mert egyszer beszél velem megtökre moslyogo aztán a másik pillanatban meg utál, vagyis nem tudom de nem kedveset mondrólam és ha órán bemondok valamit mindig lehurrog és amikor ilyen kedvében van aztmondja nem beszéljek hozzá, aztán ha nem beszélek velek megmegsértődik. Most akkor ilyenkor mi van? Lehet hogy én velem van a baj de nem értem hogy mit kellene csinálnom?
2013. máj. 10. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
majd ha megjött az esze, akkor esetleg próbálkozz nála. még maga sem tudja, mit akar...
2013. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ezáltal én sem tudom hogy mit is akarok!
2013. máj. 10. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!