Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiús sportokat szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiús sportokat szeretem és autó-motor őrült vagyok, akkor már nem is vagyok nőies? FiúK! Inkább kellenék havernak mint barátnőnek?

Figyelt kérdés

Imádok focizni és vezetni, száguldani. Imádom az autókat és a motorokat. Megőrülök az extrém sportokért. Szeretek FIFÁzni és playstation játékokkal játszani. Nem is titkolom mindezt...a szobám fala tele van sportkocsi képekkel, Facebookon naponta lájkolgatom az autós oldalakon kitett új verdákat, és gyakran lejárok focizni fiúkkal, vagy meccset nézni. Ez így elég fiúsan hangzik, de ha akarok tudok nőies is lenni. Bár magassarkút nagyon ritkán veszek-csak alkalmakkor max-mert nem érzem úgy hogy én lennék... Egyébként átlagosan öltözök,a divatnak nagyjából megfelelően,tehát elég nőiesen és adok is magamra. Inkább fiú ismerőseim vannak mint lányok, gondolom az érdeklődési köreim miatt... A legtöbb fiú úgy viselkedik velem,mint a haverjaival. Fiúk! Egy ilyen lányra nem tekintetek nőként, csak haverként?

20/L


2013. máj. 11. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanez vagyok......fifa11-et nyomom meg cod4-ezek stb.......21éves vagyok szintén és szeretem a sört és a durva filmeket.


21l

2013. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Khm.....1es vagyok. Mellékesen sokan ezt csípik. Nekem nincsenek barátnőim én egyenesen nőgyülőlő vagyok és utálom a cukirucis témát.....szóval ezt az ismerőseim birják bennem , könnyebben ismerkedek a játékok által és a számitogépes cuccok miatt.....mondjuk nőként dijaznám ha lehetne ilyen barátnőm. Nem kell nekem plázak*rva.
2013. máj. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, sőt szerintem még előny is!

Ha nem úgy öltözködsz, mint egy fiú, akkor nem kell aggódnod :)

A kérdésre a válasz: Barátnőnek is tökéletesen megfelelnél.


Ez az én véleményem, én ezt gondolom.

2013. máj. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem lennél nőies, ha igénytelen lennél, és úgy néznél ki mint egy férfi, bár sok ember csőrét inkább az birizgálhatja, hogy folyamatosan rivális kanokkal veszed magad körül.
2013. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt nem a személyiségeddel van a baj valószínűleg :/

Ezzel arra célzok, hogy ronda vagy, de nem mondhatom, mert még nem láttalak... ez csak tipp.

Szerintem simán továbbmehetett volna a dolog haverságnál, ha valakinél meglett volna a vonzalom az irányodba :/

Amúgy nem kell nőiesnek lenned, ha úgy nem érzed jól magad!

2013. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én spec. sokkal jobban kedvelem az ilyen csajokat mint azokat akik folyamat magassarkúban (értelmét nem látom) járkálnak, kínozzák magukat mindenféle szarokkal csak azért, hogy azt mondhassák, hogy hú de milyen nőiesek. Hiába nem nőies te azt csinálod amit szeretsz és ez a lényeg :D


Azt nem tudom, hogy bele tudnék-e szeretni egy hozzád hasonló lányba mert még nem próbáltam (erre fele mindenki hűdenőies akar lenni :(), de nem tartom kizártnak. Előbb-utóbb egész biztosan találsz olyan férfit aki többet fog érezni irántad mint haverság.


20f

2013. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én szerintem belédszeretnék :D


22F(jóféle:P)

2013. máj. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Christian Death ***** válasza:

En mar beléd is szerettem, mindig is ilyen csajrol álmodok..

Igy lenne közös téma, a bekepzelt dámákkal pedig csak felszines beszelgetes van.

2013. máj. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én elfogult vagyok, mert ezeket a doglokat én is szeretem. Különösen a sportot és az autókat, talán túlzottan is. Úgyhogy számomra tökéletes barátnő lennél. Ott a plusz, hogy nőies is tudsz lenni amikor arra szükség van. Úgyhogy ne parázz, rendben vagy;)


25/f

2013. máj. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nos, a foci számomra unalmas, főleg nézni. Játszani még csak csak, de nem ps-en. Akkor már inkább valami RPG, vagy RTS...

Az autók meg a motorok nem igazán kötnek le.

Viszont mindettől függetlenül nem zavarna, hogy ilyen vagy. :) A személyiség a döntő egy kapcsolat kialakításánál. Az, hogy milyen hobbijaid vannak, csak egy dolog. Akár sorozatgyilkos is lehetsz... xD Max mutatnék pár célpontot. :D

2013. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!