Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, október óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilo babaa kérdése:

Van egy fiú, október óta tetszik, egy suliba járunk. Három évvel idősebb nálam. Suiba mindig köszön, meg havonta egyszr-kétszer beszéltünk. FOLYTKOV?

Figyelt kérdés

Aztán április elején megtudtam, hogy szerelmes, rá nem sokkal megtudta, hogy tetszik nekem, azán közölte, hogy ő nagyon szeret engem, meg aranyos vagyok, de túl érett hozzám (egyébként tényleg nagyon érett a korához képest) de közben ugyan olyan bolod, mint én. Nagyon okos, intelligens. Tényleg külnleges.Szóval mikor megtudta a dolgot, így azóta nem nagyon beszéltünk, alig köszön, minedig kellemtlen, mikor elmegyek elötte aa folyosón a suliban. Tudom, hogy szerelmes és nagyon érett meg minden.. De mit tudnék ezzel kezdeni? Nem bírok ki egy napot, hogy ne lássam. Ha látom pillangók a gyomromban. Egész nap arra várok, hogy talán beszélünk. Hiányzik.. Megtudnám ölni akikkel beszélget, hogy miért nem velem?! Mit csináljak?

14L



2013. máj. 11. 11:05
 1/2 anonim válasza:
Gonosz dolog, de beválhat. Mondd el neki, hogy ,,igazából nem is igaz hogy tetszik neked, ez csak pletyka", vagy valami ilyesmi. Azzal, hogy szerelmes, nem tudsz mit kezdeni. Reménykedj, hogy majd úgyis szakítanak, vagy próbálj meg kiábrándulni belőle. Tudom, gonosz vagyok, de ez a tapasztalatom. Ha nem beszéltek, el is fogod felejteni hogy milyen jófej meg stb. Előbb-utóbb így lesz, és ne haragudj, én csak őszinte voltam. 17/L
2013. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, édes vagy. Egyáltalán nem mondtál olyat, amiért haragudni tudnék.. Egyre kevésbé hiányzik, ami így tök jó dolog. DE ha meglátom.. megint olyan érzésem van hogy : 'jvhsbdkldjhvsdkbvnskdj' és nemtudok ezzel mit kezdeni. De majd ez is elmúlik remélem előgg vagy utóbb. Köszönöm:)
2013. máj. 18. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!