Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon hamar felizgulok, zavarhatja ez a barátnőmet? Október óta ismerjük egymást, de csak 1 és fél hónapja járunk (távkapcsolat), minden nap beszélünk és nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymás társaságát.

Figyelt kérdés

Egy érzéki hosszasabb csók is elég ,hogy lázba hozhasson. Vagy ha az ölembe ül ,és csak átkarolom hátulról..már akkor is felizgulok. Lányok ti hogyan reagálnátok ha.. ilyesmit éreznétek? mennyire zavarna ez titeket?

Tudnék valamit kezdeni ezzel a dologgal ,mert nemtudom ,hogy a barátnőmet mennyire zavarja..elképzelhető az is ,hogy direkt szeretne lázba hozni?



2013. máj. 6. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire jól megvagytok, akkor szerintem örül is neki. :)

Szép dolog, ha lelki társak vagytok, és ezek mellett hatalmas a szexuális vonzalom is. :) A legjobb!

2013. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk mindketten ,nem lehet ,hogy túlságosan fiatalnak érzi magát még az ilyesmihez?
2013. máj. 6. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a normális...

Az lenne gáz, ha nem állna fel!

2013. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem zavarna, sőt.:)
2013. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem az ő reakcióit figyeld. Ha úgy látod, nem zavarja (nem húzódik el, nem jön nagyon zavarba és kezdi terelni a beszélgetést, stb.), ha továbbra is szívesen csókolózik, ül az öledbe és így tovább, akkor szerintem nincs okod azt hinni, hogy zavarja. Valószínűbbnek tartom, hogy kíváncsivá teszi, izgathatja is vagy egyenesen jól is eshet neki (én pl. utóbbi típusba tartozom). Szóval, ha nem teszi szóvá és a viselkedése sem mutatja, akkor szerintem nem zavarja.
2013. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez baj?? A barátom is ilyen, és én nagyon örülök neki, hogy ennyire kíván, dehogy zavar :D
2013. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna ha őt sem. Nincs azzal baj ha kívánják az embert, ez is csak egyfajta elismerés :) Mondjuk ha már másfél hónap után meg akarna szexelni az zavarna.
2013. máj. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem sokkal jobban zavarna ha másfél hónap után,nem akarna megszexelni a barátom,mert akkor ott valami gond van...
2013. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!