Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem lapos a feneke?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem lapos a feneke?

Figyelt kérdés

[link]

már nem azért de nekem ettől sokkal kerekebb és szebb fenekem van ,ő csak azért jó nő mert vékony és van 2 műcsöcse a nélkül ő is egy senki lenne nem? és akkor rá is mondanák,hogy elöl deszka hátul léc.


2013. máj. 11. 14:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Savanyú a szőlő?
2013. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Bántott téged az a modell?


Ha magaddal vannak gondjaid, akkor inkább azok megoldására koncentrálj. Vagy tanuld meg elfogadni magad. De a sárdobálás nem nyerő...

2013. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mivel a tiéd nem látom,így nem tudhatom.
2013. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
irigység....
2013. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, akkor nézegesd a tükörben a saját segged!
2013. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
viccelsz? nagyon jó feneke van! <3
2013. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jó feneke van a csajnak
2013. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is lapos, mondjuk nekem tetszik(de csak a popsi). Ez a csaj viszont úgy ámblokk nekem nem jön be külsőre és nem azért mert nem szép, hanem mert az arca minden személyiségjegyét tükrözi. Szóval ne legyél rá irigy.
2013. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekel egyikőtök hátsó vagy első fele se... Nem is értem a kérdés miértjét. Ha veled lennék együtt, akkor hidd el, nem lenne gondom a külsőddel. Ugyanez igaz rá is. Bár vele biztos, hogy nem jönnék össze.
2013. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bár ilyen kérdés után veled sem..
2013. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!