Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekre tornázom link is van...

Ezekre tornázom link is van (jók ezek? ) azt olvasom mindenhol arobicozni kell de szerintem ettöl nem lesz lapos hasam sose:S, és Felülésektöl nem lesz lapos a hasam?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=1rfuNK1_ipk


http://www.youtube.com/watch?v=H1pKgxBw238


http://www.youtube.com/watch?v=SQyWSqgJGZM


http://www.youtube.com/watch?v=Sz1cV5StGU8


Futni azért nem szeretnék mert melböl és popsibol nem akarok fogyni:S A lénegy hogy lapos legyen a hasam



Pár honapja tornázom mindennap(Amugy már pár éve csak akkor kihagytam 1honapot mondjuk aztán pár napot de most rendszeresen csinálom) Nem eszek fehér kenyeret,csak ilyen barnát de azt is salátához vagy ami épen van de abol nem eszek sokat... mindegy szoval változtattam csak egy dolog nem változot a müzliimmm..

ARobicozok,aztán rubint réka 30perc hasizom..és hát nem akar lelapulni a hasam:S:S De méért??


2009. máj. 11. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
...mert helyi zsírégetés incsen, de ezt már 1000-szer elmondtuk.
2009. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ott vannak a vdeok is....... azt mindennap megcsinálom elötte de ha nincs nincs akkor ez azt jelenti bármit is csinálok dagat maradok köszi a választ
2009. máj. 11. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Barna kenyér is szar, főleg ha csak a színe barna. Egyél kétszersültet, WASA-t. Hasad majd akkor lesz lapos ha mindenhonnan lement a zsír, ha közben a melledről meg a popsiról is megy le az ellen nem tehetsz semmit, ez genetika. Felülésektől nem lesz lapos a hasad csak erősebb. Ne add fel, kitartás.
2009. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de akkor segitsetek már hogy mitcsináljak? fuassak? és ezek jok ezek a videok vagy ez se ér semmit se?
2009. máj. 11. 22:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát most mit nem lehet ezen érteni? Diéta segítségével addig csökkented a testzsír százalékodat amig lapos nem lesz a hasad. Nem tűnik fel hogy a videókon lévő nők is tök gebék, se fenekük se mellük nincsen? Az utolsó videón lévő nőből kinézem hogy vizet iszik meg salátát eszik magában... Mindennek ára van! Neked kell eldönted! És főleg HOSSZAN, kitartóan csinálnod! A hosszan az MINIMUM FÉL ÉV! Ellenkező esetben ne is várj eredményt! Ha nem válik az életmódoddá, nem is remélheted hogy eléred ezt a szintet! Ezek az emberek ezzel kelnek, ezzel fekszenek!
2009. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
hát, belekukkantottam ezekbe a videókba. te komolyan ettől várod, hogy majd lapos lesz a hasad???? ez egy bohóckodás, már ne haragudj:-) Tánci tánci tánci, a pasi tök jól érzi magát, te próbálod utánozni. ez olyan, mint mikor én a konyhában rázom a hátsómata valami kedvenc zenére:-) Először is keress normális aerobik-edzést, akár dvd-n. letölthetők normálisak a netről. Fontos, hogy az izomcsoportokat külön is megmozgasd, főként a középső részt. Megfelelően táplálkozz hozzá, és akkor 3-4 hónap alatt normálisan fog kinézni a hasad! viszont ehhez kell az is, hogy a csipődet, fenekedet és hátizmaidat is rendesen megdolgozd, mert ezek mind összefüggenek!
2009. máj. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ezeket a videókat érted aerobic alatt? Mert akkor nagyon rossz úton jársz! :) Ettől nem lesz lapos hasad...

Énis a lapos hasért küzdök, de sajnos ez genetika is! Ha nem olyan az alkatod csak nagyon nehezen lehet lapos hasad és még az is előfordulhat hogy nem lesz!

Az aerobic óráknak többb fajtája is van, amik közül a súlyzós eddzések a leg hatásosabbak ilyen célra! Keress fel egy fitness klubbot a közeledben ahol lehetnek ilyen órák, mert csoportosan könnyebb mint egyedül!:) Ez tapasztalat... Vagy ha nincs a közeledben ilyen lehetőség, akkor keress egy rendes dvd-t! Akiknek jobb dvd-ik vannak: Norbi és Réka, Béres Alexandra, Pécsi sasok(Katus Attila, Katus Tamás, Szentgyörgyi Rómeó)

Ja és a popsidból és a melledből mindenképpen lefog menni valamennyi...:) Ez sajnos ezzel jár!:)

Remélem tudtam segíteni...:)

2009. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen köszi legalább most már tudom hogy ezek nem arobicok de jo lenne ha tudnál belinkelni egy olyan arobicot amit érdemes lenne letöltenem elöre is köszi
2009. máj. 14. 00:38
 9/10 anonim válasza:

Nem igazán vagyok jártas a letöltésekben és olyan dvd-t most hirtelen nem tudok mondani ami kimondottan aerobic! Nekem bejött Rubint Réka: Napi 20 perc dvd-je. Ha csak hasra mozogsz azzal mondjuk nem sokra mész... Elkezdesz izmosodni a zsír alatt! Énis ott járok, hogy kitapinthatóak a kockáim csak még nem látszanak...:D Mindenképpen kell valami kiegészítő mozgás mellé!

Fontos hogy mindig melegíts be rendesen, mert anélkül nem fogsz feszesedni, plusz sérülésveszélyes is a dolog! A futás nagyon jó.. Azt mindenképpen csináld! Ha megtudod oldani akkor fusd le az adott távot (Ammenyit éppen bírsz... Én kb 2km-el kezdtem, néha kicsit sétáltam közben, kb ilyen 20métert hogy helyreálljon a légzésem.)és próbáld meg utána megcsinálni a Rékás tornát! Így kellőképpen beleszel melegedve ahhoz hogy érjen is valamit! De futás előtt is melegíts be!!!!! Ahhoz, hogy elérd a célt LEGALÁBB 40perc folyamatos mozgás kell!!! A végén pedig végezz lazító nyújtó gyakorlatokat(segít túlélni az izomlázat...:D)!

A diétához annyit hogy nem kell koplalnod, mert ha éhes vagy a szervezeted elraktározza a zsírt, hogy legyen tartalék energiád! A legfontosabb, hogy a napi 1,5-2liter folyadék meglegyen, de ne cukros gyümölcslé, cola meg hasonlók formájában! Legjobb a víz! Ha nem szereted ( én gyűlölöm...:D) ízesítsd valamivel! Én 1,5liter szénsavmentes ásványvízbe belefacsarom 1 citrom levét és így megbirom inni!

Nagyon jó, hogy barna kenyeret eszel de nem mindegy a minőség, mert nagyon sokat csak szineznek barnára! Én mondjuk teljesen elhagytam a kenyeret, soha nemis ettem...:D Úgyhogy ne kérdezt melyik a jó!:D

Igazából az, hogy mit eszel majdnem mindegy (Én kihagynám a marhapörköltet meg a hasonló zsíros dolgokat)! Felezd meg az adagod és inkább egyél többször keveset mint egyszerre sokat, vedd az étrendedbe a zöldségeket, gyümölcsöket, kerüld a cukros zsíros dolgokat!

Egyszer hallottam egy olyan infót hgy evés után kell kb 3 óra mire érdemes elkezdeni eddzeni mert evés közben felszabadul valami (Nem tudom pontosan mi) ami nem hagyja égni a zsírt. Nálam ez igaznak bizonyult úgyhogy szerintem érdemes kivárni azt a pár órát a mozgással...:)

Ha valami még érdekel kérdezz nyugodtan email-ben!:)

2009. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Találtam egy dvd-t ami jó lehet...:D


[link]


Nem tudom hol lehet letölteni de egy keresést megér!

Ebben van aerobic is!

2009. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!