Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is rohadtnagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rohadtnagy bunkóság volt a pasitól? Miért csinálta?

Figyelt kérdés
Van egy pasi és úgyvolt összejövünk alapnak vettem azután hogy lefektetett..Erre közli velem hogy ő nemakarja lekötni magát nemakar barátnőt..mondom jólvan nem erőltetem vannak ilyenek..Rá pár napra ki írta Facebookra hogy nincsenek normális lányok,meg hogy neki mostmár barátnő kell stb adta magát mintha ilyen normáis lenne-.- nagyon felb@sz az ilyen:(
2013. máj. 11. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, akivel meglehet csinálni azzal meg is csinálják.
2013. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
ne is foglalkozz vele. sötét bunkó.. nem érdemli meg hogy foglakoz vele.
2013. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát nemis fogok már elegem van..de mindig az ilyenek találnak meg
2013. máj. 11. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te szerinted normális lány vagy az ő szemében? Nem azt kérdezem, hogy valójában, mások, magad szerint az vagy-e, hanem szerinte. Neki tudod mi vagy? Egy újabb strigula, aki könnyen adta magát, ergo nem barátnőnek való.
2013. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A csávót is gondolom mindig az ilyen nők találják be,azért van elege.
2013. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1.Minek fekszel le vele azonnal ? Ez az első probléma. 2. Ne csodálkozz, ha utána úgy bánik veled ahogy. Megkapta amit akart, és neki barátnő kell..nem olyan aki azonnal lefekszik egy sráccal.Kb. ezzel adtad meg neki azt a lökést, hogy sokra ne tartson. :/ Bocsi, ha ez eléggé negatív, de ha tanulsz ebből talán akkor nem kell többet ilyen kérdést kiírnod, mert nem fog otthagyni téged egy másik srác. :)
2013. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hátköszi..csak bennem már érzelmek alakultak ki..mert kicsit régebb óta ismerem..és oké most könnyűvérűnek tart de azért feküdtem le vele mert olyan volt a helyzet..mostmeg én megyek tönkre..de nemfogom hagyni:)
2013. máj. 11. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:
azthiszem próbáld meg lezárni ezt a srácot,de tényleg...az meg, hogy tönkre fogsz menni.. most kicsit szar lesz,de hidd el inkább legyen szar, minthogy csak azért maradjon veled,mert csak te érzel többet ezekszerint.. mindketten hibások voltatok..és most ennek te iszod meg a levét, mert nemhiszem hogy neki bármi gondja is lenne ezzel.. (: szóval tanulj ebből kislány és fel a fejjel ;)
2013. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm igyekszem:)
2013. máj. 11. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!