Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy ez bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy ez bunkóság volt a pasitól?

Figyelt kérdés
Hetek óta ismerkedem, flörtölök egy pasival. Újabban már sms-ezni is szoktunk. Tegnap este 8 után, gondoltam egyet, hogy írok neki egy aranyos jóéjt üzit. Nem válaszolt. Ezt most mire véljem? Hirtelen arra gondoltam, lehet elaludt, de nem szokott ilyen korán. Vagy ha mégis, legalább reggel írhatott volna, nem? Ti hogy reagálnátok, hogy viselkedjek vele?
2013. máj. 6. 09:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Válaszolhatott volna, valóban ha este nem is, másnap ahogy meglátja az üzeneted.
2013. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Lehet már nincs pénze a teloján? Komolyan ez valami világméretű probléma lehet:D Ha egy iylen miatt kiborulsz képzelem milyen lehetszxD
2013. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem kiborulok, csak rosszul esett? Nem volt pénz a telóján? Ugyan már, még aznap is írogatott..
2013. máj. 6. 09:50
 4/31 anonim ***** válasza:

Írogatott, írogatott, és hopp elfogyott a keret a kártyáról...

Persze könyebb a legrosszabbal kezdeni...

35 ffi

2013. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Túlreagálod az ügyet szerintem.
2013. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
De miért reagálom túl? Nektek nem esne rosszul?
2013. máj. 6. 09:59
 7/31 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod, ne hisztizz.
2013. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Várjál,lehet hogy tényleg pénz vagy más oka van,hogy nemtudott írni.Ne láss bele többet,mint ami valójában.
2013. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
De valaki elmondaná, mit gondolok én rosszul? Kicsit bővebben?
2013. máj. 6. 10:01
 10/31 anonim ***** válasza:
Én például férfiként semmi problémát nem látnék abban ha valaki nem írna vissza sms-t,egyszer valakinek abba kell hagynia,az is lehet hogy már elege volt belőled aznap.Szerintem ez nem probléma.
2013. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!