Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak csak ahhoz hajolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak ahhoz hajolnak közel, akihez "kellemes" közel hajolniuk, vagy ők ebben is mások, mint a nők? 25/L

Figyelt kérdés
Én lány vagyok és borzasztóan zavar, ha valaki, akivel nem vagyok nagyon jóban túl közel hajol hozzám, vagyis belép az intim szférámba. Amikor egy ellenkező nemű közel hajol attól mindig zavarba jövök...... Ez a férfiaknál jelent valamit? Vagy ők ebben is mások és ők mindekihez közel hajolnak, nem zavarja őket, ha nincsenek olyan jóban?
2013. máj. 11. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam senkihez sem közel hajolni pont az intim szféra miatt. Nem is az a baj mikor közel hajolnak hozzám, hanem mikor büdös a szája az illetőnek.:D
2013. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En szereetek masok kepebe maszni, rajuk lehelni, esetleg ha adja a szitu kopokodve beszelni hozzajuk.
2013. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm az építő jellegű megjegyzést, de sosem értettem, minek írnak olyanok, akik nem a témához szólnak hozzá,csak beírkálank valami hülyeséget..... Nem a hülyeségeidre voltam kíváncsi.
2013. máj. 11. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sem mászok senkihez közel még akkor sem ha amúgy jóban vagyunk. Minek?!...

Ráadásul irritál, ha velem teszik ezt,

Szóval nem vagyunk másak.

2013. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
engem is roppant mód zavar pláne ha egy idegen teszi
2013. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de finnyasok vagytok. megneznem hogy nyultok aegy ferfi nemiszervhez :D
2013. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én csak a sajátomat fogom

nem örülnék,ha beszéd közben valaki belógatná elém

ne keverd a szexet a beszélgetéssel

2013. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én egyik évfolyamtársam, aki fiú, rendszeresen hajolgat oda mások füléhez, ha valami bizalmas mondandója akad :D Ez engem először kicsit frusztrált, mindig zavarba jöttem, de már megszoktam. :D Ja és a szája nem büdös :D 19/L
2013. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 6/8


Én speciel jobban szeretem a sajátomat matatni.

21f

2013. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!