Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért forr még mindig köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért forr még mindig köztünk a levegő?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 éve mentem szét az exemmel de jó viszony van köztünk szerencsére.

Persze azóta neki is meg nekem is volt párom.

Bármikor amikor összefutunk forr a levegő köztünk és vágyunk a másik érintésre. Amit nem tudok hova tenni. Valaki azt mondta,h úgy nézünk egymásra mint ha szerelmesek lennénk..

de én nem igazán szeretnék vele összejönni és ő se velem..

akkor még is miért van ilyen érzésem?

20/Lány


2013. máj. 12. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! én 20 éves fiú vagyok lenne kedves összeismerkedni velem?
2013. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert még mindig forr köztetek a levegő, attól még lehetett más párotok, megpróbáltátok mással, de elég egy olyan pillantás és a szikra lángra lobbanhat.
2013. máj. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
GeGelnek igaza van, egyébként ha nem történik drasztikusabb változás, az a bizonyos vonzalom örökké meg fog maradni az iránt, akibe egykor szerelmes voltál.
2013. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mi számít drasztikus változásnak?

Amúgy most is van párom vele jól megvagyok nálunk lakik már lassan egy éve.. és fura,h közben így érzek.

Ha nem beszélgetek az exxemmel akkor nincs baj... de kiderült,hogy nyáron egy helyen fogunk dolgozni.

Azt mondta,hogy nem akarja visszamondani a melót csak miattam.. persze ez érthető is

2013. máj. 12. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!