Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit készítsek/vegyek a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit készítsek/vegyek a pasim 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Több mint féléve vagyunk együtt..

2013. máj. 12. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
egy meztelen csajos boxert
2013. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vegyél magadnak valami szexi cuccot estére neki pedig egy csomag gumit és voálá :D kész is az ajándék..:D
2013. máj. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szervezz neki bulit a haverjaival. Amúgy meg olyat ami passzol hozzá. Honnan tudjam h milyen a pasid? Fél év után nem kell hogy kettőtökről szóljon az ajándék. Süss neki egy muffint, szúrj bele egy gyertyát, meg vegyél valamit amiről tudod hogy szereti/hobbyjához illik. Pl. kedvenc írótól könyv, csináltass neki egyedi pólót valami vicces felirattal, de ugyan így lehet vicces feliratú üveget gravíroztatni és abba finom bort. Kreativitás...főleg hogy ez az első szülinapja veled. minden szülinapjára mi fogunk ötletelni?:D
2013. máj. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy tubus síkosítót és egy csomag óvszert ... aztán durr bele.
2013. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Öhm.. mi még nem dugtunk...szóval óvatosan.: D Köszönöm az eddigi válaszokat-felpontoztam
2013. máj. 12. 09:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Süss egy tortát. :D Szupcsi lesz. :P
2013. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
te ismered, neked kéne tudnod... pl az én barátom tuti valami star warsos cuccot fog kapni, mert él-hal érte, de hát ezt hiába ajánlom neked, ha a te pasid utálja :DD legyél már kreatív :D
2013. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A star wars-ra én is gondoltam.. de valami vicces póló festést szeretnék csinálni. Erre vannak ötletek? : D
2013. máj. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!