Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek vagy készítsek a...

Mit vegyek vagy készítsek a 18 éves lány osztálytársamnak a születésnapjára?

Figyelt kérdés

Nagyon sportos lány, nem igazán hord ékszereket. Italt nem akarok neki adni, és olyan ötletre lenne szükségem, amit még ma be tudok szerezni vagy el tudok készíteni. Segítsetek!


Előre is köszönöm!


2013. ápr. 20. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen sminkes cucc. Esetleg süthetnél neki egy tortát.
2013. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Másnak nagyon jó ötlet lenne, de mint írtam, eléggé sportos, nem sminkeli magát, nem hord ékszereket sem stb.

A torta jó ötlet lenne, általában én szoktam készíteni a barátaimnak, de a helyre ahol a szülinapját tartja nem lehet bevinni :/


Van más ötletetek?

2013. ápr. 20. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a 18. szülinapomra egy papírkoronát kaptam, amire minden férfi sztár képe, akit szeretek, rá volt ragasztva, meg egy piros 18-as karika az elején. Imádtam, abban kellett lennem egész nap.

Milyen zenét szeret? Vehetnél neki pl. az együttes emblémájával ellátott pólót/plakátot/bögrét stb. Körömlakkot se használ? Olyanból is vannak különlegesek. Vegyél neki kisebb súlyzókat, ha pl. azt is szereti. Vagy egy övtáskát/hátizsákot, amit sportolásra magával vihet. Esetleg nézz körül egy Decathlonban/Hervisben/Intersportban, hátha találsz valamit. Esetleg lépésszámlálót, kulacsot, termoszt, valami jópofa, színes lábszárvédőt. Egyszer láttam olyat, hogy lehet csináltatni saját fényképes serleget, kupát. Az is jó ötlet lehet.

Remélem, tudtam segíteni!

2013. ápr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Itt találsz ötleteket.

[link]

2013. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
csináltass pólót! valami vicceset keress neten vicces feliratokat. nem olyan drága.
2013. ápr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!