Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy nálam 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy nálam 4 évvel idősebb fiú, mit tegyek?

Figyelt kérdés

egy faluban lakunk, nem beszéltem még vele valami sokat.. de nagyon tetszik, és nem tudom mit csináljak..

ha írok neki, akkor is mit lehetne? (kicsit béna vagyok ilyen ismerkedés témában)


2013. máj. 12. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Van, hogy meg kell tenni az első lépést, akármennyire fáj. Lehet, hogy neki is tetszel, csak nem mer lépni a korkülönbség vagy akármi más miatt. Ha nem léped meg, hogy elhívd valahová, nem derül ki sosem, hogy mi lehetett volna ebből.
2013. máj. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha személyesen nem mersz úgy közeledni felé, akkor próbáld meg facebookon elérni l, hogy kicsit megkedveljen, és akkor már előben könnyebb dolgod van. :)
2013. máj. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és mondjuk mikről lehet beszélni? (ami nem béna)
2013. júl. 4. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!