Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit választanátok? Kit mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok? Kit mi motiválna?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy tudod, pár napod van hátra életedből és még nem ért el az igazi nagy szerelem, de erre a pár napra megkapod majd meghalsz. Ezt választanád, vagy azt, hogy élhetsz tovább még sokáig, viszont biztosra tudnád a sorstól, hogy nem lesz sosem részed ebben a nagy szerelemben?
2013. máj. 12. 01:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább élnék még. És szerelem nélkül szeretkeznék.
2013. máj. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 XCI ***** válasza:
Élet vs. szerelem? Alap, hogy az életet választom. Szerelem nélkül van élet, de élet nélkül nincs semmi.
2013. máj. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kéne a halál f*szának a szerelem,sokkal veszélyesebb mint maga az élet...
2013. máj. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Olyan jó kérdésid vannak. :)

Én az első opciót választanám. Egyszer az életben meg akarom tapasztalni az igazi, mindent elsöprő szerelmet. Nem baj, hogy pár nap után meghalok, de akkor azok a napok tényleg legyenek feledhetetlenek. :)

Ha előre tudnám, hogy nem lesz igazi szerelem az életemben, nagyon szomorú lennék, remény nélkül élnék, borzalmas lenne. :(

2013. máj. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az életet.
2013. máj. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4! egyet értek

évekig úgy élni, hogy nincs érzelem, na az szar, aki élt mér így az egy üres életre szavaz, hiába dugnék minden nap mással,azt baszhatom, az csak szex, na ezen már túl vagyok

az első verzió sokkal jobb N

2013. máj. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Végre egy érdekes kérdés :)


A második lehetőséget választanám, mert sok dolog van, ami az emberek számára széppé teszi az életet. Ezek: kedves ismerősök, hobbik, természetben rejlő szépségek, bármilyen hasznos elfoglaltság, ami örömet okoz, stb.

Szerintem érdemes márcsak ezek miatt is élni.

Továbbá hiába tudnám biztosra a dolgot, lenne, ami ezen a tényen is felülkerekedne:


"LUCIFER

Legyen. Bübájat szállítok reátok,

És a jövőnek végeig beláttok

Tünékeny álom képei alatt;

De hogyha látjátok, mi dőre a cél,

Mi súlyos a harc, melybe útatok tér;

Hogy csüggedés ne érjen emiatt,

És a csatától meg ne fussatok:

Egére egy kicsiny sugárt adok,

Mely biztatand, hogy csalfa tűnemény

Egész látás - s e súgár a remény. -"

(Madách I. - Az ember tragédiája)

2013. máj. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az életet választanám. Meg is indoklom miért:

Mert a mindent elsöprö szerelmen kivül is annyi jo dolog van az életben. Lehet másoknak segiteni, barátkozni vagy élni az eddigi életedet békében. És Én itt ki is használnék egy kiskaput:

a "sors" azt modja hogy nem lesz részem elsöprö szerelmben. De attol még lehetnek párkapcsoaltaim és lehet nem elsöprö a szerelem de attol még tudnám ugy szeretni a lányt, amennyire csak lehet.

Illetve, a kérdésnek megint csak támadom egy gyengep ontját mégpedig azt, hogy a sorsomat én alakitom... és ha én találo kegy lányt akinek meg tudok feleni akkor a sors fejtetöre is állhat akkor is ott lesz a nagy szerelem.


Lehet hülyeség amit levezettem itt, de én az életet választanám. :)

2013. máj. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Abban az esetben ha még nem ért el: a szerelmet.De csak úgy,ha együtt halunk meg pár nap után :) Ha szerencsénk van,van élet a halál után,és probléma megoldva.
2013. máj. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöld pacsi. :)
2013. máj. 12. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!