Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rockerekrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a rockerekről? Hogyan képzelitek el őket? Egy rockert vagy inkább egy rózsaszín mániás cicababát választanátok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Inkább rockert.
2013. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
-.- Úgy képzelem el, hogy ugyan úgy a külsőségekre épít, mint egy rózsaszín mániás cicababa.
2013. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem minden rocker ítél külső alapján
2013. márc. 20. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak ez a 2 létezik..de ha csak közülük lehetne választani akkor inkább szingli maradnék.
2013. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam. A kinézetről beszélek.
2013. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért pont ez a két véglet? Egy állandóan sötét és depressziós színekben járó rocker vagy egy mindig vidám de gyerekes rózsaszínben lévő lány?
2013. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És mi van akkor ha az a rocker nem depressziós ?

A depis inkább az emós.

2013. márc. 20. 21:24
 8/11 HotChoc ***** válasza:
100%
Az én nővérem is rocker, de ettől függetlenül nagyon nőies! Nem hord hat számmal nagyobb Tankcsapda pólót csak mert ezt az irányzatot kedveli. Szerintem semmi köze nincs a külsőségeknek ahhoz hogy milyen zenei stílust szeret valaki..!
2013. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen balf@sz egy kérdést... Szeretek metált, rockot hallgatni és nőiesen öltözködni is. Néha depis vagyok néha viszont vidám időszakaim vannak. Annyira függetlenek ezek..


21/N

2013. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy majd kinövik. Nem feltétlen a zenét, vagy az életszemléletet, azt én sem nőttem ki soha. De ezeken a felvett attitűdökön mindenképpen muszáj túllépnie egy normális embernek egy bizonyos kor felett.

A kérdést ennyi infóból nem lehet megválaszolni. És ha a cicababa okos, hűséges, és kedves, a rocker meg koncerteken dugatja magát, és vizezett sörön él? Nem a stílus alapján dől el a személyiség vagy az intelligencia.

A rockerekben azt nem bírom, hogy felsőbbrendűnek hiszik magukat a többi embernél, csak mer ők rockerek. Leszólnak mindenkit, aki más zenét hallgat, vagy divatosan mer öltözködni. Ez annyira gyerekes, hisz ugyanúgy a külső alapján diszkriminálják az embereket. Pedig rockernek lenni is divat manapság, semmi underground vagy lázadás nincs már a stílusban, ugyanúgy a külsőségekre épít, mint minden szubkultúra. És tök mindegy, hogy kannástól részeg -e valaki a kocsmában, vagy vbktól egy discoban. Attól még, hogy rocker valaki simán lehet agymosott zombi. Plusz még sajnáltatják is magukat, hogy őket nem érti meg senki, pedig ők sem hajlandóak mások szemszögéből nézni a dolgokat.

Persze a fent leírtak leginkább a tinédzserekre vonatkoznak, akiknél még számít, hogy én rocker vagyok, ők emo, az meg plázacica. A normális gondolkodású rockerekkel semmi bajom, sőt sok ilyen haverom van, akik nagy arcok.

És én ezeket nem képzelem, hanem tudom. Mozogtam én is ilyen körökben, volt Tankcsapdás pólóm meg bakancsom, fújoltam én is a discoba járókra. Ez tinikorban normális, csak nem szabad ezen a szinten megragadni.

2013. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!