Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rövidebb farmer szoknya, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövidebb farmer szoknya, vagy combközép alá érő libbenős? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

[link]


ilyesmi a libbenős


[link]


a farmer hossza pedig ekkora



2013. máj. 12. 02:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Libbenős, de a másik is jó. Egyik nap ez, másik nap az. :)
2013. máj. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja hát igen :) De ha egy fiúval nem sokat találkoztam még, akkor azért számít, hogy melyik van előbb rajtam :)
2013. máj. 12. 02:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

a testtől függ.

mert sajnos az elmúlt hetekben nem csak jó csajokon látni ilyen ruhákat,uh első az önkritika és utána a választás.

ha jó csaj vagy,akkor egyik nap a libbenős,másik nap a farmer szoknya.

2013. máj. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem annyira jó, de a lábam nem rossz. :D Meg ez a farmerszoknya sem rövid annyira, még határeset. Tehát akkor előbb a libbenősben lásson? Viszont a libbenősöm a képen lévőnél jobb, mert több anyagból van összevarrva, van egy rész ahol rövidebb maga az anyag, tehát az egy kicsit izgalmasabb :D Miért jobb a libbenős amúgy?
2013. máj. 12. 02:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem libbenős :)
2013. máj. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]


Esetleg van még ilyen lapszoknyám, tehát a két vége nem csak simán össze van varva, hanem egymásra van téve, és úgy rögzítették.

2013. máj. 12. 02:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne az utolsó, a másik kettő sokkal szexibb tud lenni.

Én a libbenőset mondanám, az érdekesebb, a farmer szoknya eléggé tucat dolog.

Amúgy én lány vagyok, de észrevettem, hogy sokkal többen dicsértek a libbenős szoknyában, azt olyan izgatóbbnak gondolták általában a pasik.

Esetleg ha szoknyában gondolkodsz, és ilyen testhez simulósabb darabot választasz, akkor esetleg valamilyen egészruha is jó ötlet lehet, általában az a tuti befutó. :) ...az is kb combközépig érő.

21L

2013. máj. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, milyen programot terveztek. Ha mozgalmas, vidámpark vagy ilyesmi , a libbenősből villantós lesz. Ha meg túl szűk, akkor kaloda. Talán ezért jobb a harmadik.
2013. máj. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A libbenősre szavazok.
2013. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Van egész ruhám, de az nem olyan passzos, testre simuló az tényleg nem áll jól, mert a csípőm széles, illetve van rajta úszógumi. :D

Egyébként a farmer fekete, hogy legalább egy kicsit eltérjek az átlagtól.


A harmadikban az a jó, hogy jön egy kis szél, akkor az felfújhatja oldalról valamennyire.

Sima padra ülős séta lesz szerintem.

Érdekes, hogy mindenki a libbenőst mondja. Keresgéltem itt gyakorin, és találtam egy kérdést, ott is inkább a libbenős nyert, ezért is tettem fel én is hasonlót, és tényleg. :D


[link]


Ilyesmim is van, akkor vagy ez lesz, mert rövid de mégis laza, vagy amire először gondoltam, az tényleg libbenős, sajnos képet nem találok, nem egészen olyan, mint amit a kérdésben linkeltem, de a lényeg, hogy összevissza mozog folyamatosan ahogy járok "libeg" :D viszont a hátránya, hogy egyáltalán nem adja ki a feneket.. :/

2013. máj. 12. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!