Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek tortent mar ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek tortent mar ilyen?

Figyelt kérdés
Veletek tortent mar hogy szakitas utan amnyira lebetegedtetek hogy enni se tudtatok hetekig? Ugy hogy hanyingeretek illetve hanytatok is? Velem 2,5 hete szakitott a baratom de olyan rosszul vagyok mintha lazas beteg lennek es nem a lelki fajdalom.miaty hanem tenyleg szornyen rossz a kozerzetem, nem tudok enni, hanyok ha eszek, hanyingerem van. Neha olyan rosszul erzem magam hogy felek hogy elajulok.

2013. máj. 12. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad magadba roskadni. Velem is volt már ilyen. Étvágytalanság, depresszió, rossz kedv. Túl fogod tenni magad rajta.Találkozz barátokkal, ismerkedj, ne ülj otthon. Hidd el jobban leszel.Ha mégsem akkor lehet valami bacit összeszedtél az idegesség miatt legyengült szervezeteddel, akkor menj el orvoshoz.
2013. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
nem
2013. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen volt. 10 kg-t fogytam az akkori semmi súlyomból.
2013. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2013. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,hogy testileg-lelkileg belebetegedtem a dologba.
2013. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyi ido utan lettetek jobban?
2013. máj. 12. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:
még soha nem szakítottam ,de ha a barátom dobna nagyon ki lennék én sajnos olyan mértékig támaszkodok rá,hogy nélküle bajban lennék..
2013. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 Az evési cucc fél-1 év..
2013. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!