Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet csókolgatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet csókolgatni egy lány arcát, ha smink van rajta?

Figyelt kérdés
Már rengeteg lányon van smink. Azt szeretném tudni, hogy hogyan lehet őket puszilgatni, csókolgatni az arcát, orrát, szemhéját, homlokát, körbe mindent így, nem zavaró? Észre lehet venni az alapozót, meg miegymást, amit magukra kennek? Ha netán szexre kerül a sor, előbb levakarják magukról a sminket, vagy azzal együtt szeretkeznek? Akadályoz valamit a smink?

2013. máj. 12. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Igen a smink egy falat képez a punciban, és nem lehet vele semmit csinálni...


öcshéééémm.. az ilyen kérdésekre csak 2 kérdeznék! : Hogyan és MIÉRT???? fogalmazódik meg ez valakiben??????

2013. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sminklemosó kendő mindig legyen nálad.Ráfókuszálsz az adott területre,előkapod a kendőt sterilizálás alkalmából,megtisztítod a kíván területet.Összenyálazod a nyelveddel,élvezkedsz,majd a nyelvedet leöblíted.
2013. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ugyan már mindent csinálhatsz

a száján ami van max a farkadon lesz, de nem kell ebből ekkora gondot csinálni, N

2013. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a szex a lényeg, hanem hogy ha puszilgatnám egy sminkes lány arcát, a számba menne a sminke, zavaró őket puszilgatni, csókolni az arcát, vagy ahol lekeni magát? Mivel nem sminkelem magam, kedves egyes, és még nem volt dolgom sminkes lánnyal, talán érthető, ha nem értem, mi hogy megy. Köszönöm.
2013. máj. 12. 16:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól még puszilgathatod, hogy van rajta smink. :D Max. ő foltos lesz, neked meg alapozós lesz a szád. :D
2013. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
akkor neked egyáltalán nem volt dolgod még lánnyal..mivel a "mai világban" mindenki sminkeli magát..
2013. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: azért nem mindenki.. pl. én sem. :)


20/L

2013. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is csak szemhéjtust használok. :) 21/L
2013. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szeirntem érthető a kérdése, csak a nők szertnének ködösíteni, mert sok smink nélkül sehogy se néz ki, és pont leszarják, hogy neked milyen keserű kemikáli magy a szádba bele. A lényeg, hogy el tudják adni magukat valahogy, vakolattal.

Én is elgondolkodtam már ezen. Régebben paliként még tinikoromban raktam ilyen korrektor ganét a pár kis pattanásra amikor volt, és kóstoltam ezt a mocskot. Hát a szagátol is megdögleni, nemhogy az ízétől. Gondolhatod milyen ótvar lehet ezt nyalogatni. Ovis koromban /tudom faszvagyok, de mókából kirúzsoztam magam/ hát az is egy okádalom volt ízügyileg. Zavaró nagyon. Pár éve beszélgettem egy nővel, és az olyan volt,hogy mint egy maszk olyan alapozó és sminkréteg volt a kedves pofáján, két lépés távoltságra áltam tőle, de majd megfulladtam a szagától ,amit az a kemikália vacak áraszt.


Csókolgatni tehát lehet, csak /szerintem fortelem/ ők meg pont leszarják, hogy te mit érzel.

Én csakis maximum egy végony szemkihúzásos lányt választanék, aki nem használ sminket, ápolt a bőre és normálisan egészségesen él. Az nem fullasztó, nem mételyez.

2013. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves hatos, én nem akadtam össze olyanokkal, e tekintetben szerencsésnek érzem akkor magam. Szeretek a természetességnek hódolni.
2013. máj. 12. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!