Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy általában a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy általában a pasik nem szeretik ha egy lány/nő sminkeli magát, de ha mégis akkor milyen smink tetszik nektek fiúk? Milyen smink szexi egy lányon?

Figyelt kérdés
Tussal húzott cicás szem?? Füstös fekete vagy barna smink?? Stb. Szóval képet is küldhetnétek;)
2013. ápr. 30. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a túlpingált nőket, legyen szolid a sminkje.
2013. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"általában a pasik nem szeretik ha egy lány/nő sminkeli magát"


Ezt miből gondolod?A gyakoris kommentek alapján?

2013. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mondjuk a szolid. Az mindig nyerő.


[link]

2013. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3: Jesszusom, ki ez a nő?
2013. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nina Dobrev <3
2013. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerelem első látásra :D
2013. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amit linkeltek, az még szép :)
2013. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy nem szeretik a sminket, A túl erős sminket nem szeretik meg ah nem illik a lányhoz. A hétköznapi smink lényege hogy szinte nem is látszik hogy van rajtad smink....
2013. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a képen látható csaj tényleg aranyos, de szolidnak nem nevezném a sminkjét. vagy fél kiló alapozó van rajta és valszeg a Photoshoppal se spóroltak. de tény h tust meg ilyeneket nem hazsnált.


nekem am. az ilyesmi jön be:

[link]


:))


najó igazából, bármi bejön, szóval vkinek jól áll ha nincs sminkelve de vkinek rohadtul jól áll egy kis smink, pl cicás smink. persze ízlésesebb, kicsit visszafogottabb.


ilyesmi mondjuk:

[link]


22/F

2013. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szolid... kicsit kihúzod a szemed meg még max valami szájfény ;)

Ilyen barnázás meg füstölőzés nem kell szerintem... de ahogy jól érzed magad, az a legtutibb! ;)

2013. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!