Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csajjal beszelek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajjal beszelek a sexrol, mondjuk megkerdem h eljon velem sexelni akkor meik valtozatot hasznaljam dugasra h ne hangozzon hulyen?

Figyelt kérdés

lanyok mondjatok ti foleg a valaszt


pl.dugni,sexelni,szeretkezni,


2009. szept. 30. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg se próbáld
2009. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mekkora pofont akarsz kapni (:

Én például egy baszniért tökönrúgnálak, de egy szexelniért csak egy csinos kis pofont adnék.

2009. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha maszturbálsz.
2009. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

gyukni :D he! gyüssz gyukni? ezzel tuti nyerő leszel :D


amúgy sztem helyzetfüggő. egy visszafogott apucikedvence lánynál próbáld cizelláltabban kifejezni szándékaidat. de mondjuk egy diszkós, bevállalós, hetente új pasis csajnak kerek-perec megmondhatod hogy meg akarlak dugni.

2009. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Tudod, én rájöttem, hogy ha egy pasi azt mondja: "menjünk valami csendesebb helyre" vagy "lenne kedved felugrani hozzám?" az azt jelenti: "dugjunk." aztán ha attraktív, kedves, vicces, nem köcsög, nem beképzelt, nem bunkó, tehát szimpatikus és jóképű, akkor felmegyek. de basszus, egy ilyen pasi nem kérdezné meg így, ahogy Te leírtad! sokat kell még tanulnod...
2009. okt. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
megtanultam a lecket mester. Keszen allok a bevetesre
2009. okt. 1. 08:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen Oo Hány éves vagy fiam? :D Én 13-14 évesen gondolkoztam :)
2009. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"van kedved feljönni hozzám? ott sokkal nyugisabb. lenne időnk egymásra..."

vagy nemtom. de neked ez a hobbid hogy a csajokat kérdezgeted hogy b.sszatok?:D

2009. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik változat hülyén hangzik, amiket te leírtál, ezekkel taplónak látszanál, és az esélyed a normálisabb csajoknál nulla lenne. Ötletem csak annyi, hogy írd körbe, utalgass rá, de úgy, hogy finoman vezesdd rá, de azt, hogy hogyan, azt majd a helyzet fogja akkor adni.27L
2009. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sunázni! - Az mindig bejön :).
2010. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!