Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy ezen az oldalon az összes fiú/férfi egy angyal és csak a normális lányokat szeretik, míg a valóságban én nem ezt veszem észre?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályban, akiért nem csak hogy az egész iskola, de kb. a fél város oda meg vissza van, holott a lány 14 éves létére úgy öltözködik, mint valami vegasi k.rva...értem ezalatt, hogy mélyen dekoltált felső, miniszoknya, fél tonna vakolat, és e mellé még belül se valami nagy szám, annyira buta, mint a föld, nincs semmi erkölcsi érzéke...néha tényleg felháborítóan tud viselkedni, képes volt pl. egyszer külön bemutatót tartani, érzéki mozdulatokkal fűszerezve a fiúknak, hogy ő hogy helyezi fel magának a tampont. És most egy ilyen lányért van oda mindenki. Miért? Az emberek tényleg ennyire felszínesek lennének? Csak az kell mindenkinek, akiért még küzdeni sem kell? Vagy engem/minket miért nem vesz észre senki?? Szerintem nem vagyok ronda, és meg tudom állni, hogy ne olyan miniszoknyákban menjek el iskolába, hogy amikor lehajolok, lehessen látni, mi van a számban. Emellett nem beképzeltségből, hanem mert tényleg így van, ha nem is vagyok kívülről olyan "tökéletes", mint ő, belül mégis csak több van bennem, legalábbis ha pasi lennék, szívesebben járnék olyan lánnyal, akivel lehet beszélgetni értelmes dolgokról is, nem olyanokról, hogy fú, tegnap hogy leitta magát az egyik buliban és már annyira részeg volt, hogy hazafelé lehányt egy bokrot.

A fiúknak tényleg ez tetszik?


2013. máj. 12. 21:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Hogy lehet hogy az oldalon az összes nő a belső értékeket értékeli a legjobban, nem fontos a pénz vagy a kinézet, vagy a farokméret... Holott ez a gyakorlatban NAGYON NINCS így?
2013. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Egy menetre mindenképp...meg a hasonló IQ-val rendelkező egyéneknek igen.
2013. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi a csúnya szavak miatt, csak ez már nagyon idegesít.
2013. máj. 12. 21:25
 4/25 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg. Ha nem fullos csajjal hozza őket össze az élet, azt fel kell szegényeknek dolgozni :(( Nagyon sajnálom őket, tényleg.


Egyébként minden angyali fiúka a normális lányokról kérdez, meg olyat akar, csak kár, hogy a valóságban őket szarják le leginkább, és a belül rohadtakat istenítik.

2013. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem mondta én egy szemét köcsög vagyok. De jól leplezem.
2013. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%

Miért nektek meg a hőbörgő izomkolsszus BMW-s bodzsaszedők azok akik itt papíron "hát nem mert ő nincsenek belső értékei"


Utána meg lazán stílustól függetlenül a hasonlóakra buktok. Mindegy, csak 18 felett legyen a répája, meg 200 ropi felett a keresete.

2013. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Van olyan aki csak be akar nyalni,de nem mindenki.
2013. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
így van! valójában foley börtönben van és ott jó magaviselet miatt engedik internethez, és már 78 éves és megölt 12 embert.
2013. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert a sok birka beállt a sorba, még nem mindenki tette meg. A nők ilyen olyan értékekről beszélnek, de semmi közük hozzá a valóságban. Legalábbis a legtöbbnek nincs...

Ugyanez igaz a pasikra is. Majd talán egyszer felébrednek, bár erősen kétlem, hogy ne a kihalás következne be hamarabb...

2013. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Xenophilius, egyet árulj el: ha nőgyűlölő vagy, mit érdekel téged, hogy nem tetszel a lányoknak, ellenben más igen? :O
2013. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!