Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra törvény hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra törvény hogy nem élhetnek vissza a meztelen képeimmel?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm akinek küldözgettem meztelen képeket magamról úgy, hogy az arcom is látszik meg minden és most összevesztünk és azzal zsarol, hogy felrakja a képeket a netre. Ha megteszi beperelhetem? Illetve mivel jár ez? Nem tudom mit tegyek kérlek segítsetek!?

16/F



2013. máj. 12. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Beperelheted ezzel, csak vigyázzál, mert ha nincs bizonyíték a dolgokra akkor cseszheted. Plusz a legtöbb netes oldalras mint pl a napiszar oda is úgy tesznek fel ilyeneket hogy hogy más facebook adatlapjáról szedik le vagy más közösségi oldalon lévő adatlapjáról kitudja. És a törvény valami olyasmi erre hogy aki saját maga tesz fel képeket a netre azt onnantól kezdve az ő belegyezésének számítják ha máshol is felbukkan.

Sokan akik meztelenül fotóztatják magukat és felkerül egy külföldi oldalra a meztelen képük, abba ők már valószínű beleegyeztek főleg ha szerződés volt, ezek az apró betűs részek szoktak lenni, és ha egy oldalon fent van akkor előbb utóbb kerülhet máshová is.

Barátnőm is már megszívta egyszer, meztelen képeket csináltak róla profi fotósok, akkor volt 19 éves, felkerült a netre aztán ment tovább az egyéb oldalakra, ő a puruttya valamelyik oldalán volt fent ha jól, tudom. És nem tudott mit csinálni, mert minden jogi dolgot megpróbáltak. Az oldalt meg persze esélytelen volt lenyomozni. Ez sajnos így is mehet.

2013. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mindent értek! :)
2013. máj. 14. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!