Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok még nőhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok még nőhet a mellem?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze
2013. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor el kell, hogy szomorítsalak...
2013. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
17L
2013. máj. 12. 21:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy zseniális professzor bebizonyította, hogy amíg a lány szűz , addig a mellbimbóján van egy milliméternyi picike lyuk, ami ugyan beszűkűl de ha sikerül megszívni majd azt követően visszaengedve belefújni akkor az megnőhet.
2013. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na itt is lesz olyan csápolás, hogy "KÉPET KÉÉÉPET" hogy ihaj. Fülvédőt föl...
2013. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy zseniális professzor bebizonyította, hogy amíg a lány szűz , addig a mellbimbóján van egy milliméternyi picike lyuk, ami ugyan beszűkűl de ha sikerül megszívni majd azt követően visszaengedve belefújni akkor az megnőhet.



:DDDD

2013. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ha fiú lennél akkor is nőhetne természeressen :)

Már ha eleget gyúrsz rá.

Az attól függ.....

Van akinek nem van akinek igen, nem ismerem a genetikai állományod:D.

De mivel még feljődő szervezet vagy és te is ezt szeretnéd hallani. Szerintem tutira nőni fog ;)

2013. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:

A melled genetikán kívül sokat függhet a BMI-dtől, meg vagy százezer másik dologzól, viszont ennyi idősen már majdnem teljesen kialakul a testedhez viszonyított mérete, szóval ha most egyeltalán nincs, akkor felkészülhetsz arra, hogy a D-s kosárra mittudomén csak 1500 kilósan számíthatsz, vagy terhesen.


DE, a nők mellmérete ezred rangú, emiatt abszolút ne fájjon a fejed. Persze jó az ha van, de csak akkor ha te akarsz a legnagyobb lotyó lenni egész Aprajafalván XD


Amikor én iskolás voltam akkor például az összes legmenőbb csaj anorexiás piszkafa volt..


Ja, és még mielőtt valaki nekem esik nem azt mondom, hogy a nagymellű nők knrvák, sőt, hanem azt, hogy akinek ez a legkiemelkedőbb (XD) tulajdonsága ez, az szegyjen fogamzásgátlót XD

2013. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán nőhet még . Nem kérek képet mert nem leszek paraszt de azt megkérdezném hanyas melltartót hordasz? Csak mert lehet hogy ami neked kicsi az másnak nagy...
2013. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet megmondani, hogy nőni fog-e vagy sem... valakinek 17-18 éves korára eléri a végleges méretét, de akad olyan is akinek 24 éves korára! ez mind genetika függő. amúgy a mellbimbóról és a mellbimbó udvarról meg lehet állapítani elég jól, hogy még fog-e nőni. én egyetemen tanultam humánbiológiát is meg anatómiát úgyhogy nekem elhiheted.
2013. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!