Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem lett a barátom nincstel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem lett a barátom nincstelenségéből pár hónap után. (? )

Figyelt kérdés
Türelmes voltam.Se virág,se semmi,az én pénzem fogyott folyamatosan.Nem laktunk együtt,besokalltam,nem csak ez miatt,elköltöztem.A pasi most ismételten látja hogy jó anyagi körülmények között vagyok,rebesgeti hogy hozzám költözne.Senki nem fog ideköltözni,hogy értessem meg vele,hogy egy férfinek kell valamit felmutatnia,nagyon rossz helyen pedálozik?
2013. máj. 12. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg a pasinak világosan hogy vége, semmi esélye. Csak érteni fog már a szóból. Ne engedd beköltözni mert kiforgat minden pénzedből.
2013. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te választottad magad mellé, te adtad össze magad vele, szívjál csak aranyom.
2013. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanez volt csak 4 hónap után.... hagyd ott a fenébe. Csak az ilyet érdemli az ilyen alak.
2013. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!