Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm időt kért 6 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm időt kért 6 hónap után, ő 14 én 17, szerintetek? Légyszíves ne sablon dumákat hogy időhúzás.

Figyelt kérdés

Egy hónapja már nagyon sok stressz ér, családi gondok, megfelelési kényszer, iskola...plusz a kezdettől fogva külön mentünk bulizni, mindig a barátnőjével ment, mindig féltem hogy mi történik vele és ha esetleg sokat iszik akkor mit csinál...ebből jött az hogy nem bízok meg benne...


Mindennap találkoztunk mióta együtt vagyunk, volt hogy akkor is mikor nem volt kedvünk a másikhoz(persze ezt nem mondtuk meg a másiknak, de lehetett látni hogy van valami), eleinte nagyon jól megvoltunk, játszottunk mint a kisgyerekek, fogócskáztunk, nevetgéltünk, bohóckodtunk, élveztük egymás társaságát...de ez elmúlt...

Én mindig mondtam neki hogy nem érzem hogy annyira szeret mint amennyire mondja, azt mondta hogy nem tudja kimutatni úgy az érzelmeit mint én... megszoktam, tudtam hogy szeret...



Most viszont az utóbbi 1 hétben kijött rajtam az előtte való 1 hónap és még több dolog jött hozzá...angol előrehozott, matekból a bukás veszélye, újabb családi balhék, ráadásul olyan társaságba mentek el barátnőjével pénteken bulizni aminek én nem örülök...Már másfél hete edzőterembe is elkezdtem járni, emiatt fáradt is voltam, nem tudtam jókedvű lenne mellette mint egykor hogy hiába voltam rosszkedvű vagy fáradt, mindig felvidultam mellette.

Lehet hogy a túl sok együttlét okozta mindezt? Azt hogy megszoktam hogy mellettem van? Jövőhét hétvégére terveztük hogy együtt elutazunk a nagyszüleihez Szerbiába (magyar születésűek)...

Mit gondoltok, mit kéne tenni? Én sem éreztem egy ideje hogy annyira szeretem mint eleinte, gondolkodtam rajta hogy szakítsunk, de úgy gondoltam hogy ha elmúlnak a gondok-bajok akkor helyre áll minden, de úgy látszik hogy ő már ezt előbb így érezte...

Ma péntek van, azt mondta ne beszéljünk és ne találkozzunk szerdáig, ha hiányozni fogok neki szerdán írni fog.

Biztatásnak örülnék, de az észérveket is várom.



2013. máj. 12. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam, ma vasárnap van, szerdáig kért időt.
2013. máj. 12. 13:24
 2/4 anonim ***** válasza:

vársz.

Bár szerintem csak önámítás, ez az egész kapcsolat.

A lánynak próbának jó volt, de még nem volt igazi szerelem a részéről, lehet, hogy a szerelembe volt szerelemes.


Szerintem nektek nem 3 nap, hanem sokkal több idő tenne jót.

A lány még komoly kapcsolatra alkalmatlan, mert gyerek, bármennyire is érettnek látszik. Neki még a könnyed, laza élet és flörtölés való. Nem fogja elbírni a gondjaidat, mert egy párkapcsolatban a te gondod az övé is.

2013. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy gondolkodok a párkapcsolatokban amit én betartok és betartatok mindig a párkapcsolataimb a másik félel, hogy ha valami problémánk van akkor oldjuk meg. Attól, hogy mások azt hiszik, hogy a szünet segít a párkapcsolaton attól nekünk nem kell ezt csinálni. Az már régen rossz ha csak az segít. Utána sosem lesz már olyan mint régen. Ha probléma van akkor oldjuk meg ha nem akkor meg menjünk szét de akkor végleg.


És ilyen térren facen a 'bonyolult' kapcsolat meg értelmetlen. Mert ha annyira bonyolult akkor oldja meg.


18/l

2013. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért kérte hogy tartsunk szünetet hogy elkezdjek neki hiányozni, ha hiányozni fogok neki tudni fogja hogy szeret, ha pedig nem...Eddig 1 napokat nem találkoztunk csak, azt is csak 6 hónap alatt 3-4x...szóval ha tényleg nem fogok neki hiányozni elmúlt a szerelem
2013. máj. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!