Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz, segitenel?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem , hogy 3 napja volt abortuszom , 8 hetes terhes voltam. Az elso 3 napban nem volt verzesem a mai napon viszont amikor felallok szinte kilokodo ,hirtelen eros verzesem van. Felkeressem az orvosomat , vagy ez normalis?Varjak par napot? Gorcseim is vannak az ejjeltol. Valaki aki esett mar at hasonlon segithetne a tapasztalataival. koszonom
2013. máj. 13. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nem normális, és menj dokihoz. Valami még benned maradhatott. Eszedbe ne jusson pár napot várni, mert el is vérezhetsz.
2013. máj. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Abba a kórházba menj vissza ahol csinálták a műtétet és ne a doki rendelőjébe.
2013. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mejd sürgösen orvoshoz, mert akár bele is halhatsz, ha sokat vársz.
2013. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ivilicious ***** válasza:
pontosan, siess...nagy gáz lehet. nekem már utána nap sem volt semmi bajom,max egy kis pecsételő vérzés..
2013. máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ivilicious ***** válasza:
ja,és a 12. hétben volt a műtétem!
2013. máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első 2-3 napban alig véreztem,aztán utána egy hétig nagyon,bár nem görcsölt a hasam. Van lázad? Mérd azt is!

2013. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vetélés, abortusz után az a szabály, hogy a vérzés nem lehet erősebb, mint egy menstruációs vérzés és a testhőmérséklet nem lehet több, mint 37,5 fok.

Ha bármelyik fenn áll, irány a doki. Majd ird meg mi lett.

2013. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
benn maradt egy darab es meg ennek iszom a levet amai naig hiaba mentem vissza meh osszehuzot kaptam stb de a mai naig gyulladasban van valami szoval kezdem unni :)
2013. szept. 18. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!