Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi akit izgat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akit izgat ha egy nő szőrös?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen kifejezetten mostanában mindenki borotválja! így újnak számit ha nem :)
2013. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Problem? ***** válasza:
100%
igen
2013. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem csak az intim szőrzetre gondoltam,hanem egyéb testrészekre is,vagyis az olyan nőkre akik szőrös alkatúak.
2013. máj. 13. 11:16
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
fújjj nem izgat
2013. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
odalent kifejezetten izgat(ha rendbe van téve), máshol sajnos nemigazán.
2013. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! ezt hiába kérdezed, a válaszok itt nem mérvadóak, a fontos akivel össze fogsz jönni, neki mi tetszik

itt mindig más választ fogsz találni, tény vannak akiknek tetszik és nem kortól függ N

2013. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A barátom undorítónak tartja a nagy szőrt persze ha egy hete nem szőrtelenítettem még izgatja és kifejezetten szereti fogdosni a szőrömet mert mindig hagyok egy csíkot.
2013. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Attól függ hol szőrös!


Hát a szakállas nők nem vonzanak. De a lább és honalj kérdésében sem tűrök ellentmondást.


Viszont 80as évekre jellemző szőrös puncik nekem bejönnek és azokat szexinek és izgatónak találom. (Nem a természetes, szőrős mindenre gondolok.)

Ilyesmire gondolok:

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Persze hogy! Nincs is jobb mint nagymellű szőke csaj Széchenyi-szakállal, hitlerbajusszal, oldalt meg akkora pajesz hogy ólba kéne tenni és gazt dobni neki :DDD A kedvencem, imádommmmm
2013. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!