Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrös vagy szőrtelen a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös vagy szőrtelen a férfi test?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, hogy az igazi férfi szőrös. A másik vélemény szerint meg a szőrtelen kidolgozott a férfias. Ez egyén függő, hogy kinek mi áll jól, vagy már sztereotípia és van "elfogadott" norma aminek meg kell felelni?

Nők/lányok nektek melyik a vonzóbb és miért?

Férfiak ti hogy álltok a kérdéshez?



2013. ápr. 20. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
A férfi szőrös, a nő szőrtelen.
2013. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Én férfinak születtem szőrös vagy és ez így is marad!Egy nőért se vagyok hajlandó csupasz lenni.Így is sok csajnak tetszem.
2013. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
NE legyen túl szőrös
2013. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"A másik vélemény szerint meg a szőrtelen kidolgozott a férfias"


Én ilyet még soha nem hallottam nőtől.

max a kisfiúk és a ratyik nem szőrösek.

2013. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
szőrös.... :)
2013. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
ez baromság, egy déli férfi szörös,egy északi nem annyira vagy nempl: én sem,akkor én nem vagyok férfi? dehogynem caak én északi tipus vagyok,nem nö rajtam mindehol szőr
2013. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na én már kaptam ilyet, nem is olyan rég. Már, hogy toljam le a szőröm, mert úgy sokkal férfiasabb! Pedig nem vagyok egy jeti...
2013. ápr. 20. 12:54
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Én az arcomon kívül semmit sem borotválnék...és elég szőrös típus vagyok.

Eddig csak 1-2 lány mondta,hogy neki nem kéne szőrös pasi,az ismerőseim közül.De egy csajom se undorodott meg tőlem ezért...

2013. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
31%

Ez szerintem attól függ, hogy kinek mi áll jól! :) Páromnak jól áll a borosta, de csak akkor, ha rövid a haja, a mellkasán a hasán már nem áll neki jól. ( Feláll a szőr a hátamon a szőrtől! :D )

A nemi szervnek kizárólag szőrmentesnek kell lennie!

Én a szőrtelen férfiakra szavazok egy kis borostával az arcukon! :)

22/L

2013. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Osynho ***** válasza:
92%

"A nemi szervnek kizárólag szőrmentesnek kell lennie!"


A nemi szerv szőrtelen is (ha nem, akkor orvoshoz kell fordulni). Körülötte pedig egy férfi esetében van szőr.

2013. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!