Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy sokat gondolsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy sokat gondolsz valakire még nem feltétlenül vagy belé szerelmes ugyebár, mert az valami kellemes jó érzéssel is együtt járna, és az nem a vágy érzése?

Figyelt kérdés
Legalábbis szerintem. Van egy lány itt aki úgy aranyos meg okos, de konkrétan szerintem csak a jelleme fogott meg, és érdekesnek találtam ezért gondoltam rá kicsit többet mint egy átlag csinibabára. Most már nem is jár annyit a fejemben. Gondoljátok, hogy mások már ezt is szerelemnek titulálnák, és belekavarodnának egy ilyen nudli semmiségbe, mert mondjuk annyira kis lököttek?
2013. máj. 13. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ebbe a helyzetbe vagyok kedvelem jobban is mint kellene sőt még a boldogság érzés is megvan de a szerelmet nem érzem.
2013. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csajok vagytok, mi?


Női logika... Semmire se jó.

2013. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell mindent egyből szerelemnek venni.

Elég rossz szerintem, hogy manapság, ha szimpla szimpátiánál többet érzünk valaki iránt, vagy többet gondolunk rá, akkor az egyből már csak szerelem lehet. Nem. Lehet valakit egyszerűen csak úgy szeretni, kedvelni.

Vannak emberek akiket én például különösen kedvelek, sokat járnak az eszemben, mindenféle vágy nélkül, akiknek a személyisége, lelke megfog, de attól még nem vagyok beléjük szerelmes. Inkább 'csak' barátként, emberként.

2013. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És talán főleg a hapsik hajlamosak keverni a vágyat, és a szerelmet. Ugyanis érzelmileg eléggé analfabéták. Tisztelet a kivételnek!
2013. máj. 13. 12:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy, ha nem párosul jó érzéssel az más miatt is lehet. A szerelem sajnos nem mindig jár kellemes érzésekkel. Főleg, ha egyoldalú. Ilyenkor teljesen mást érez egy ember, mint a viszonzott szerelemben, alakuló kapcsolatban.

Na dee hol van itt az a lány? :D Gyakorin kedves nudli ?

2013. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Munkatársam.
2013. máj. 13. 12:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, a férfiaknak talán ez még nehezebb is, mint a nőknek. Vágy és vonzódás téren. Viszont a nőknek meg az érzéseiket nehéz megfejteni, annyi féle érzés kering bennük, hogy néha tényleg nem tudják mi és miért jött elő éppen.


És a lánnyal közel álltok egymáshoz? Az is számít, hogy milyen a kettőtök közti viszony.

2013. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mér jobb ezen évekig rágódni aztán rájönni, hogy ja... hát tényleg nem.


Aztán már 40 vagy és megette a fene az egészet.

2013. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Spanok vagyunk, szóval direkt nem terelem a témát komolyabb dolgok felé, mert minek. Tököl a tököm évekig. Egyszer átgondolom aztán kész.
2013. máj. 13. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!