Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul döntöttem hogy elmondt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul döntöttem hogy elmondtam, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt bevallottam a barátnőmnek (lány vagyok), hogy írtó kínos és sosem volt még ilyen de beleszerettem de próbálom elfelejteni de nem megy.

Azt mondta semmi probléma emiatt nem fogom elveszíteni de sosem lehet közöttünk semmi.

És ez miatt még jobban megszerettem ha ilyen lehet mert bár nem lehet semmi mégsem küld el a francba.


Hogyan felejtsem el ? Esetleg akinek már sikerült elfelejtenie valakit akit szeretett elmondaná hogy csinálta ?



2013. máj. 13. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
pffffffffff......... Ne szórakozz. Még a végén komolyan vesznek.
2013. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi nem értem mivel ne szórakozzak ? Nyugodtan komolyan vehettek mert a kérdésem komoly. Akárcsak az érzéseim iránta.
2013. máj. 13. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha tényleg szereted, akkor meg kell szakítanod vele a kapcsolatot. Hisz csak úgy tudod elfelejteni!!!
2013. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is voltam így legjobb barátommal persze.. nem modntam el neki de mindennap együtt voltunk annak ellenére tudtam hogy semmi nem lehet köztünk és nicns rá megoldás sajnos idővel elmúlik ez az egyetlen megoldás találsz valaki mást én is szerelmes voltam és mamár eszembe sem jut úgy nézni rá annak ellenére hogy mindennap együtt vagyunk vagy beszélünk sajnos lehet évek is kellenek hozzá de járj nyitott szemmel legyél nyitott másokra is és akkor tovább léphetsz hamarabb, sok sikert :)
2013. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jah és nagyon bátor vagy le a kalappal :D
2013. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem szeretné velem megszakítani a kapcsolatot mert nagyon jó barátnője vagyok szóval az ő kedvéért az, hogy megszakítsam vele a kapcs. kizárva.
2013. máj. 13. 14:08
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És tudom, hogy ez sok embernek elképzelhetetlen mert szinte nekem is az. De meghasad a szívem ha meglátom.

2013. máj. 13. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
pontosan tudom én is voltam ilyen helyzetben csak nekem bátorságom sem volt elmondani tudom ha elmondtam volna ugyanez lett volna a válasz de nem mertem... de így is túlléptem kettő ilyen eseten is :D és abszolút 100%elmúlik csak sok időbe tellik
2013. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy éve próbálom kiverni a fejemből azt a lányt, aki három nap erejéig eljátszott velem, én meg elég komolyan beleestem (nem három nap alatt -.-) talán egy kicsit halványodott a dolog. Próbálj másokat keresni magadnak, úgy talán sikerül.
2013. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!