Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy haverom (fiú), akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy haverom (fiú), akit nem értek. Van velem valami baja, de nem mondja el mi az. Egyik nap még jóban voltunk most meg már utál. Mit tegyek? Én barátilag szeretem, de minden titkomat elmondtam neki, megbíztam benne! Help. Hogy csináljam tovább?

Figyelt kérdés

Ezeken kívül soha nem beszélünk (mostmár) és nem is hajlandó békülni. Nem tudom, hogy szerelmes-e belém...

(L/14)


2013. márc. 8. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő egy reptoid.
2013. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ammi?
2013. márc. 8. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
ufo
2013. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát tudakold meg esetleg közös haverotokon keresztül hogy mi baja van.

A fiú ha szerelmes beléd valószínűleg szarul esik hogy hallgatni kell a más fiúval kapcsolatos dolgokat, mert gondolom mondtál neki ilyeneket is.

2013. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Polipop ***** válasza:

Ühm. És a szerelem/szex-témakörbe írtad, biztos fogalmad sincs róla, hogy mi a baja, és nem azt akarod hallgatni, hogy szerelmes beléd.

Ja, de.

És mi honnan tudjuk, hogy szerelmes-e beléd, vagy sem?

Várj, megnézem Polipop kristálygömbjében...


Gondolom ja.

Na, most boldog vagy?

2013. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!