Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek az milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek az milyen amikor egy lány aki párszor már próbált veletek beszélgetni egyszer csak bevallja hogy tetszel neki?

Figyelt kérdés

Mert nem tudom hogy megcsináljam-e >.< Nagyon tetszik a srác, és már csak egy hónap van hátra a suliból és jövőre lehet hogy már nem itt lesz :/

14/L


2013. máj. 13. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
merész és jó
2013. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nálam pirospont az, ha a lány is kezdeményez. :)
2013. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszont gondolj bele, ha elutasít, akkor az elég szarul is elsülhet, ha mégis jövőre is egy suliba jártok... De egyébként hajrá, nem lebeszélni akarlak!:)
2013. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csináltam ilyet, ráadásul úgy, hogy előtte semmennyit nem beszélgettem vele soha. Csak láttuk egymást milliószor a suliban.


Én is visszahúzódó voltam, ő is... És kb abban is biztos voltam, hogy nem jövök be neki.

De muszáj voltam vallani, különben még most is azon rágnám magam...

Évekig szerelmes voltam belé, és már én magam is untam. El akartam felejteni, akkor is ha beégek. Hát túlestem rajta, azt mondta, hogy van barátnője, akit nem ismerek. Kínos volt neki is, nekem is, de azután, hogy sírtam pár napig, nagyon jó volt. TOVÁBB TUDTAM LÉPNI!!!

Onnantól nem arról álmodoztam, hogy mi van ha mégis lehetne köztünk valami, hanem arra gyúrtam, hogy elfelejtsem. És sikerült. És így tizenévekkel utána, örülök is neki, hogy nem lett köztünk semmi, mert nagyon más típusú valaki lett belőle, nem akik mostanság bejönnek nekem... A kínos szitun meg már csak nevetek, nem nyomaszt egyáltalán...


Szóval te tudom mit teszel. Ha te is félsz attól, hogy nem megy ki a fejedből majd, akkor tedd meg te is. Még járhatsz úgy is, hogy bejössz neki, és...

2013. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!