Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megígértem hogy elmegyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megígértem hogy elmegyek egy házibuliba, ahol 4-en leszünk. Három srác (17-18 évesek) és én az egyetlen lány 16 éves. Szerintetek inkább ne menjek? Csak bulizni (táncolni, beszélgetni ) mennék, semmi több. Nem tudom hogy ők hogy gondolják.

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Na ja úgy indul hogy bulizni mész.


Aztán "más" lesz a vége


[link]

2013. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így kezdődik egy gang bang
2013. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyire naiv ne légy! :)
2013. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Háááááááát... én nem mennék.
2013. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert meg leszel húzva, mint a lábam a tegnapi fociedzésen!
2013. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
tőlem aztán elmehetsz de ha az ajtófélfába az lesz vésve hogy "ki itt belépsz hagyj fel minden reménnyel" az azért jelenthet valamit :D
2013. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már voltam ilyen "házibuliba", bár ők általános iskolás korom óta a barátaim... szóval tényleg csak iszogatás beszélgetős este volt. Ha neked nem ilyenek, akkor tényleg gondold át ... :D 19/L
2013. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy leitatnak, hogy utána már te fogod követelni a tripla szendvicset! Ha nincs szerencséd, akkor szétcuccolják az ánuszod (egy klasszikust idéztem).
2013. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!