Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom teljesen hátrahúzni a bőrt? Tulajdonképp a makkom fele sem látszódik csak egy kicsit a teteje. Valami baj lehet? Lehet el kell menni vele dokihoz? Vagy csak a serdülőkor miatt ilyen? 14 éves leszek vasárnap.

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szűkület lehet, menj el vele dokihoz, mert később baj lehet vele.


u.i. Előre is boldog szülinapot. :)

2013. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Képet... azaz inkább ne. Ennyi idősen asszem ingyen körülmetélnek, mert a kitágítás csak annyit ér, hogy ott fog lötyögni a cafat és istentelenül fáj.
2013. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy fityma szűkület vagy rövid fitymafék.Nem mindenképp kell orvos lehet így is használni de megműtetheted.


Nekem rövid fitymafékem van.Épp hogy letudom húzni de már akkor is fáj kicsit.Én mindenképp megfogom műteni. De amúgy elvagyok vele :)

2013. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem túl bíztató:/
2013. máj. 16. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Fitymaszűkületnek hangzik, de simán lehet, hogy kenőccsel + tréninggel javítható a dolog. Ha pedig műtétre kerül a sor, akkor se feltétlenül kell körülmetélni, van rengeteg bevált módszer a fityma átalakítására is...


Az, hogy meddig jön hátra, azt mereven vagy lankadtan mérted?

2013. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mereven és és lankadtan is ugyan addig megy hátra.

Milyen kenőcs és tréning van rá?

2013. máj. 24. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Dokihoz menj el azért vele a pontosabb diagnózisért, de ha azonnal körülmetélést ajánl, menj el egy másikhoz is.
2013. máj. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!