Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történt ez?

Figyelt kérdés
Hüvelygombám lett, de nem tudom, hogy mitől.Okokat keresek.Attól pl. lehet hüvelygombám, hogyha szeretkezés után nem mosom meg ott lent? Mert szex után egy rövid ideig szokott ott lent viszketni, de eddig nem volt gombám.Tudtok nekem olyan okokat mondani, hogy mitől lehet hüvelygomba?Válaszaitokat előre is köszönöm!

2013. máj. 13. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Strand. Vízben elkaphattad.
2013. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pl penicilint szedtél...
2013. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilvános wc-ről is elkaphattad, ha közvetlen ráülsz az ülőkére. (már ha van olyan, akinek ehhez van gusztusa)
2013. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csiperkém van, de én mindig megmosom. ( főzés előtt)
2013. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam már jó ideje strandon és soha nem szoktam ráülni az ülőkére.
2013. máj. 13. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Számtalan oka lehet,de szerintem nem a szex utáni mosás hiánya miatt.
2013. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!