Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felháborító dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felháborító dolog történt! A villamoson egy csávó lefényképezett!?

Figyelt kérdés

Ültem a villamoson és felszállt egy csávó, olyan 30 éves lehetett és leült velem szembe. Először még csak nézett, de elég feltűnően, majd elővette a telefonját és úgy tett mintha valamit csinálna rajta, de közben engem fényképezett le. Nagyon zavarban voltam, azt se tudtam mit csináljak.


Szóljak be neki vagy csak álljak fel és menjek arrébb? Annyira meglepődtem, hogy akkor sajnos nem csináltam semmit, csak lefele néztem és hagytam, hogy csinálja.


Már többször is előfordult, hogy lefotóztak és már nagyon elegem van belőle! Lányok, veletek is volt már ilyen?? Hogy reagáltatok?

Férfiak! Miért csináljátok ezt? Már aki csinálja... Szerintem ez nagyon nagy bunkóság!


21/L


2013. ápr. 29. 23:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy ne csodálkozz.
2013. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
37%

Pofán kellett volna vágnod. Milyen jogon fényképez engedély nélkül? Való igaz, hogy közterületen fotózhat engedély nélkül, de ha felismerhető az ember arca, akkor már engedélyt kell kérnie.


Én megkérdeztem volna, hogy ne haragudj, de olyan csinos vagy, széppé tennéd a napomat, ha megőrízhetném a mosolyodat.

2013. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha nem szólsz hozzá ilyenkor,hanem csak otthagyod.
2013. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha kirakod a csöcsöd meg ilyenek..
2013. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem merek beszólni, mert ha meg letagadja, akkor mit mondjak neki??
2013. ápr. 29. 23:35
 6/43 A kérdező kommentje:
Nem rakom ki soha semmimet!
2013. ápr. 29. 23:36
 7/43 anonim ***** válasza:
35%
Azért tisztázzuk hogy ezt nem a férfiak csinálják hanem az a valaki aki vagy fényképezett téged vagy csak az új Iphone-jával villogott.
2013. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
29%
Szegenykem...azonnal tokon kellett volna rugnod....undoritoak az emberek ahogy viselkednek...es uzenem az egyik kedves kommentelonek hogy en is talalkoztam mar hasonloval pedig soha semmimet nem rakom ki mivel nem azert jarok utcara h ram verjek a farkukat az undorito himsoviniszta f@sszopo gec.iiik undoritoak...
2013. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
Talán ha többször vennél fel bugyit a rövid szoknyád alá,kevesebbszer lenne ilyen...
2013. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Megértelek, az a baj ezzel, hogy simán letagadhatja. Én is vettem már észre ilyet, szerintem meg volt győződve, hogy azt hiszem, hogy csak nézeget a telefonjában, de látszott, hogy mit csinál. Én inkább otthagytam. Tévedhetsz/tévedhetek is, meg le is tagadhatja.

egy volt, akinél ezer %ra vettem, ránéztem és neki csak annyit mondtam: "komolyan?!" úgy elszégyellte magát..

2013. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!