Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám magamban feloldani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám magamban feloldani, ezt, és hogy merjek ismerkedni lányokkal buszon?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy néhány lány eddig is nézett a buszon folyton,és suliban is.

Pl. Ma volt olyan,hogy álltam a folyosón vártam hogy kimenjenek a teremből,és bemenjek közben elment mellettem egy elég jó lány,véletlenül fordultam balra ahonnan jött,és így végig egymás szemébe néztünk amíg elment mellettem..

Meg pénteken a buszon,2 (nálam 10/10-es csaj) forgolódott hova ültem,meg ha tehették nem túl feltűnően hátra nézegettek egy kicsit..

De valahogy nem mernék egy lányt megszólítani sem,nem tudom mért..Kedves vagyok a lányokkal,iskolában visszahúzódóbb.

184 cm magas vagyok 81 kg.(Hasamon van egy kis felesleg)


2013. máj. 13. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
6%
A busz az egy tömegközlekedési eszköz nem pedig ismerkedésközlekedési eszköz
2013. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mégis mitől félsz? ha az erre adott választ helyreteszed magadban, megoldódik
2013. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!